MZ601 icin 4.1.2 sürümü

« Older   Newer »

Share  
.
  1. emir_ua
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Merhaba,

Elimde Türk Telekomdan Alınma MZ601 mevcut ve suan ki android sürümü 4.0.4, internetten baktığımda jelly bean 4.1.2 yükleyen insanlar var. Bunun Wi-fi modeli için geldiğini, fakat 3G modeline de yapılabildiğini ama biraz illegal yöntemlere başvurulacağını öğrendim. Az buçuk bilgim var fakat nasıl yapılacağını tam olarak bilemedim. Gerek WhatsApp dan, gerekse e-mail üzerinden bana suan online olup yardımcı olacak arkadaslar varsa yardımınızı bekliyorum. Teamviewer bile yüklü durumda. İlginize Teşekkür ederim.

.
  2. emir_ua
        Like  

.

User deleted

yok mu bi arkadaş?

.
  3. xelat_azad
        Like  

.

User deleted

Merhabalar, bende bu forumdaki arkadaşlar sayesinde MZ 601 tabletimi 4.1.2 ye güncelledim. Fakat bu 4.1.2 sürümü henüz MZ 601 için çıkmadı. Bu yüklenen 4.1.2 sürümü custom yani yapma ya da uyarlama diyebiliriz diğer tabletlerin 4.1.2 ROM larının bu tablete uyarlamasıdır. Fakat ben tavsiye etmem ben yükledim fakat donmalar, takılmalar oluyor. Bence MZ 601 için orijinal 4.1.2 yi bekleyin. Ben 4.0.4 ten çok memnundum. Bence en iyisi siz 4.0.4'ü rootlayıp kullanmaya devam edin...

.
  4. emir_ua
        Like  

.

User deleted

:D Çok teşekkür ederim, çok sağolun. Gelmeme gibi bir ihtimali yok değil mi yazılımın?

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    mz600 amerika modeli (3g+lte vs..) modeli için 2013 ün ilk çeyreğinde jb geleceği yazmılmış yani 4.1.2 ama xoom avrupa yani mz601 hala 4.0.1 olarak görünüyor sanırım gelir gelmeme ihtimali olduğunu sanmıyorum

.
4 replies since 18/1/2013, 16:47   588 views
  Share  
.