XT910 dokunmatik sorunu..

« Older   Newer »

Share  
.
  1. brockk
        Like  

.

User deleted

İyi geceler arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Forum çok güzel bilgiler içeriyor. Bir sorum olacak.

Telefonum xt910 ve telefonumu şarj ederken dokunmatik ekran deliye dönüyor. bu sorun şarj yüzde 60 ı geçince başlıyor..
    bu sorunu yaşayanlar varmı acaba? bir çözümü varsa lütfen yardım edin. teşekkürler..

.
  2. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

Hayırlı olsun. Şarj edilirken telefonu kullanmak bazen böyle şeylere yol açabiliyor. Ara sıra bende de 1-2 saniye oluyor. Şarj edilirken kullanmamak lâzım :)

.
  3. brockk
        Like  

.

User deleted

cevabınız için teşekürler. bir ay önce servisle irtibata geçtim böyle birşeyin normal olmadığını ve geri yllamamı söylediler. bende 1-2 saniye olmuyor. şarj belli bir seviyeyi geçince temelli sapıtıyor :(

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Kullandığınız şarj aletini değiştirin, mümkünse orjinal moto chargeı ve kablosunu kullanın.

Sorun düzelmezse servise yollayın tabii :)

.
  5. ersinnsahin
        Like  

.

User deleted

Bu sorun genellikle bu modellerde oluyor aynı problem bende de oluyor fakat bu problem bana göre telefondan kaynaklanmıyor. Bulunduğunuz yerin akımına göre telefonunuzun vermiş olduğu bir tepki olabilir. Farklı yerlerde şarz ettiğimde bazen böyle bir sıkıntıyla karşılaşmıyorum Usb ile şarz edersekde hiç bir problem olmuyor nedense.

.
  6. Mert Dogan
        Like  

.

User deleted

bulundugunuz yerın akımı doğru olabilir. USB'den öyle hata olmaz, bilgisayardan akım hep eşit geldiği için

.
  7. ErgN
        Like  

.

User deleted

Cihazla alakası yok aynı sorun bendede var. Şarj aleti ve usb girişleriyle alakalı. Birsürü şarj aleti ve usb kablo ile test ettim bazısı ile dokunmatik çalışmadı bazısı ile sapıtma oldu. Şarj aletim atrixde'de aynı sorun çıkartıyordu.

.
  8. brockk
        Like  

.

User deleted

evet arkadaşlar logitechin usb chargeri ile şarj ediyorum. 5v - 1000 mA VE prizden 0,15A aldıgı yazıyor bu şarj aleti sorun çıkarmadı. birde samsung 5v-750mA ile şarj ettim ondada pek sorun yoktu. Apple iphone ile denedim sonuç hüsran fena sapıttı. orjinal charger zaten yüzde 70 ten sonra sapıtıyor. 1 ay sonra cihazı yollayacağım.

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

o sorun orjinal sarj aleti kullanılmadığı için oluyor galiba, önceden ideos x5 modelini kullanıyordum meşhur telefon :D o telefonda aynı yapıyodu orjinal olmadığı için takılıp kalıyordu orjinal kullanınca sorun olmuyordu.

.
  10. rwl
        Like  

.

User deleted

Servise gönderip sonuç alan var mı arkadaşlar? Nasıl bir işlem yapılıyor?

.
  11. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

arada bende de yapıyor telefona şok mu geliyor noluyorsa artık :D

.
10 replies since 5/2/2013, 01:37   343 views
  Share  
.