WinAt9 Reklam İzle,Kazan

« Older   Newer »

Share  
.
  1. manager79
        Like  

.

User deleted

WinAt9®, DECASoft® A.G. tarafından geliştirilmiş, çok platformlu güçlü bir mobil telefon uygulamasıdır. Reklam filmlerinin, kampanyaların, tanıtımların uygulamanın akıllı telefon kullanıcısı cep telefonu abonelerine gönderilmesini ve seyredilmesini amaçlar. Kullanıcılar sonuna kadar seyrettikleri her reklam için belirli bir para ödülü kazanırlar. Bu ödül, her gece saat 21:00 (TSİ)’de kullanıcıların PayPal hesaplarına gönderilir. Kullanıcılar dilerse yardım kurumlarının e-posta adresleri ile sisteme girerek para ödülünü bağışlayabilirler.

https://play.google.com/store/apps/details...oid.application

Paypal hesabınızın olması gerekir, paypal hesabınızdaki mail adresi ile WinAt9 programına kayıt olmalısınız.

k1cvy

.
  2. MotoMrt
        Like  

.

User deleted

Program artık eskisi gibi değil günlük az reklam geliyor önceleri 6 reklam geliyordu şimdi ise 1 geliyor. Yeni kısıtlama ile artık şehire-bölgeye göre reklam veriyorlarmış galiba, reklamları reklam veren belirliyormuş bölge-şehir seçimini.

.
  3. manager79
        Like  

.

User deleted

Neden eskisi gibi gelmiyor acaba ?

Şöyle bir yazı buldum :)

İlk başlarda ziyaretçilerine günde 6 reklam gönderen winat9 bugün itibarıyla reklam sayısını günde 3 e kadar düşürdü, öküzün altında buzağı aramaya gerek yok, malesef adam gibi adam olan ve milletin parasını gününde ödeyen bu firmayı bu hale sokan kendini uyanık zanneden türlü hile yöntemleri kullanarak bu firmayı zarara sokan ve canından bezdiren bazı kendini bilmez arkadaşlar. Firma yetkilileri çoğu forum sitesinde kendilerinin bu kişiler yüzünden zor durumda kaldıklarını ve zarara uğradıklarını belirtmişlerdi. Bu kendini bilmez arkadaşlarsa bütün bunlara aldırmayıp boy boy kazandıkları haksız paranın paypal dekontlarını forum sitelerinde yayınlamaya devam ettiler. Acaba merak ediyorum şirket bütün bu hileler yüzünden reklam alamaz,iflas eder ve batarsa parayı o yaptıkları hilelerle nereden alacaklar. TEBRİKLER aferin sizlere, ya yabancı bir sms sitesinden tüm dünyaya ücretsiz mesaj gönderilirken Türkiye yasak ülkeler arasındadır ibaresini alınca üzülüyorum, hepsinin sorumlusu biziz. Keşke adam gibi olsak ADAM GİBİ….En sonunda soracaklar bize

“Nasıl Bilirdiniz” Bizde “İyi Bilirdik” diyeceğiz

“Hakkınızı Helal Ediyor musunuz” Bizde “Helal Olsun” diyeceğiz ama hak yiyenlere “Haram Olsun”….

.
2 replies since 12/2/2013, 16:29   205 views
  Share  
.