Facebook Performans Sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. lutfu696
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar Atrix'de Facebook uygulamasını kullanıyorum fakat performans olarak çok kötü buluyorum.Bunu denediğim Stock Rom,CM7 , Mrom,Neutrino ve en son olarak da Nottachtrix 1.8 ve 1.9 romlarından sonra söylüyorum.Mesela facebook aşırı takılarak çalışıyor.Düşündüm genel performans sorunu olabilir mi diye fakat Stock Rom kullanan Samsung Galaxy Ace'ın bile rahat rahat scroll yaptığını gördükten sonra sormaya karar verdim.

Siz Atrix kullanıcılarında yada farketmez bütün Motorola kullanıcılarında böyle bir sorun var mı?

Bu arada konuyu buraya açmayı mantıklı buldum.Eğer bir yanlışlık varsa yöneticilerden konuyu doğru yere taşımasını rica ederim.

.
  2. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

selamlar...

Ben şahsen facebooku gayet akıcı kullanıyorum.Play Store'daki yorumların aksine bende hiçbir sorunu yok.aksine her güncelleştirme benim için çatır çatır ilerleme sağlıyor.Scrolling yaparken takılmayı sadece yeni veriler yüklerken yaşıyorum.Onu da yüklemeyi ilk başta yapıp sonra gezinerek hallediyorum..

.
  3. lutfu696
        Like  

.

User deleted

Kaldırıp tekrardan kurdum hala takılıyor. Razr ile denedim (aynı wifi ağında) çok akıcı bir şekilde çalışıyor.

.
2 replies since 16/3/2013, 23:22   123 views
  Share  
.