Atrix Rom Tartışma Rehberi

Herkes hangi romu neden kullandığını burada paylaşabilir..

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Arkadaşlar bu konuyu açmamın sebebi bir çok rom paylaşımının altında bir başka romdan söz edilmesi..Herkes bu konu altında kullandığı romun kendisine göre artılarını ve eksileri burada belirtsin ki herkes daha net bir fikir sahibi olsun romlar konusunda..

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Neutrino çünkü çok hafif ve tweaklerle güçlendirilmiş durumda.

.
  3. sheriff
        Like  

.

User deleted

İCS 4.0.4 qustrick; Oyun peformansı fena sayılmaz. Android 4.0.4 olması çok avantajlı örneğin touchwiz5 i çalıştırabiliyorsunuz. Bu romda şarj çok çabuk gidiyor doğru , telefon bayağı ısınıyor 15 dakıkalık bır ınternet gezısınde alev topuna donebılıyor :) sarjınında ısınmadan dolayı cabuk gıttıgını dusunuyorum. Harıcınde gayet guzel ve kullanıslı bır rom kamerada altta parlaklık oluyor ve fotoğraflarda cıkıyor o parlaklık o parlaklıgada 5/2 felan rastlıyorsunuz.. Romu tavsıye ederım.

.
  4. lutfu696
        Like  

.

User deleted

Şu an NottachTrix_1.8.0 romunu kullanıyorum.Ort. olarak memnunum.

Rom değiştirmek için için stabil Neutrino 3.0 veya portlanan yeni kerneli bekliyorum.

.
  5. faxcon
        Like  

.

User deleted

mıuı 3.2.1 rom çok hızlı oyunlarda pek sıkıntı yok.internet performansı güzel.kamera çalışmıyor.

.
  6. blttalas
        Like  

.

User deleted

En stabili stock 4.5.145 sorun yok bişey yok stabil

.
  7. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

MROM kullanıyorum. Şarj süresi ve stabillik olarak bir sorun yoktu son zamanlara kadar ama son birkaç gündür dokunmatik sorunu yaşıyorum. Telefonda çok oyun felanda oynamam ama internet kullanımım var. MROM yeniden indirdim kurdum bir sefer daha kötü bir gidişat oluştu daha sonra CM7 Stable Offical kurdum onda dokunmatik sorunu yok gibi şimdi tekrardan MROM kurdum bakalım ne olacak.

Esasında sağlam bir rom kurmak istiyorum ama eski telefonumdan da kalan ve isteklerimi tam karşıladığı için CM Romlardan vazgeçemiyorum ve maalesef çoğu CM Rom bazı sıkıntılar bir süre sonra oluşuyor.

.
  8. mistakey
        Like  

.

User deleted

ben sizin kadar tecrübeli değilim sadece böyle güzel bir konu için teşekkür etmek için yazıyorum :) çünkü rom konusu o kadar göreceliymiş ki içine girince farkettim, her kafadan ayrı bir ses çıkması yani beğenilerin ve eleştirilerin de farklı farklı olması cabası. o yüzden tekrar teşekkürler bu düşünceli davranış için.

ayrıca ben en çok Cm7 stabil rom'dan memnun kaldım sanırım. tüm donanımlar sorunsuz çalıştığı gibi herhangi bir restart ya da donma/takılma yaşamadım. faux123 1.0 ghz kernel ile kullanıyorum. önerilere açığım :)

.
  9. proton252
        Like  

.

User deleted

Bir çok rom denedim ama en uzun kullandığım mrom. Güneş ışığı altında ekran kontrastı otomatik de olmasına rağmen düzgün çalışmıyor. Bunun dışında bir sorun yaşamadım.

Şimdi mokeeos kullanıyorum ing olmasına rağmen gerçekten çok iyi. Ekran ışığını otomatik olarak kullanıyorum ve düzgün çalışıyor.
    Hem görünüm olarak da çok güzel.

.
8 replies since 30/3/2013, 23:06   243 views
  Share  
.