Artık bana verilen görevi bırakmanın zamanı geldi..

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Tam 1 yıl 9 ay 23 gün yani toplam 661 gündür aranızdayım..İlk buraya katılma hikayem motorola xoom almıştık ttnet den.Hiç bir bilgim yoktu android konusunda xp den çok uzak windows 7 den daha da uzak bir sistem vardı karşımda..Google hesapları vs.. o zaman açıldı ki market de binlerce aynı uygulamanın daha hızlısı yada daha değişiği vardı..Her zaman daha fazlasını istedim ve yeni bir şeyler arayışına girdim ve burası ile tanıştım sanırım günde 3-4 defa sorun konusu açıyordum.Tablet ... hatası veriyor.Tablet ... yapamadı vs.. gibisinden :) Bir süre sonra bazı şeyleri yavaş da olsa öğrendim benim gibi sorunu yaşıyacak olanlar vardır diye düşündüm ve ben de araştırmaya başladım.Forumda daha ilk aylarım da sinan abiye yönetim bölümünde görev almak istediğimi söyledim ve biraz daha zaman olduğunu daha da devam etmemi söyledi bende onu dinledim..Eğer o zaman beni bu göreve alsaydı eminim ki şuan bildiklerimin çoğunu bilmiyor olurdum..Son zamanlarda ki rom paylaşımlarının azalması yaptığım paylaşımların artık eskisi kadar genele hitap etmemesi biraz daha az girmeme sebep oldu..Atrix aldığım da artık 2 bölümüm vardı bildiğim xoom ve atrix ama atrix daha gündem de bir cihazdı xoom neredeyse hiç yoktu bu yüzden tek bölüme baktım diyebilirim ve orada da çok bir faydam olduğu söylenemez..2 gün önce de ananem vefat etti işin aslı bu elimi ayağımı çekicem biraz her yerden gerek faceden gerek buralardan bir süre uzak kalıcam diyebilirim çünkü beynimde kalmış ne zaman internet olsa giriyorum acaba birisi birşey yazmış mı bir yardım edebilir miyim gibisinden ama artık ara vermenin zamanı geldi..Yine arada sırada bulursam bir kaç yenilik onları da paylaşmadan geçmem yine de burada olurum.Öncelikle sinan abiye aramızdan burağa ve doğan abiye çok ama çok teşekkür ederim hepsinin başını fazlasıyla şişirdim..Forumdan bir çok isim var sayabilceğim ama belki olur ya şuan dalgınım bir kaç ismi unuturum o yüzden yazmıyorum herkese tek tek teşekkür ediyorum.Çok güzel bir ortam çok güzel bir aile bağımız oldu burada..Yeni cihazlar alanlar başka marka burayı da unutmasınlar en azından sohbet bölümünden bir şey yazarlar muhabbet olur aramızda.Her geçen gün daha da büyürüz ki bunu fazlasıyla da hak ediyoruz aslında biz bize fazlasıyla da yeteriz ama bu işi bilmeyen motorola sahiplerinin resmi motorola acizliğinin bazen fedakar bazen motoroladan daha yakın olmanın ne olduğunu umarım motorola kullanan kullanmayan herkese gösteririz..

Neredeyse 2 yıldır aranızdayım ve bunun 1 günü ne pişman oldum ne off diyip birşeyi yapmaktan kaçındım..Elimden gelen her şeyi yaptım bilmediğim konularda birşeyler yazmaktan korkarak yanlış yönlendirmek de istemedim kesin bildiliğim şeyi de yazmaktan sakınmadım..Herkese çok teşekkür ederim herkes kendine iyi baksın ve son kez diyorum;

İyi forumlar..

Edited by cenkcezaa - 3/4/2013, 00:51

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Seviyoruz seni Cenk kardeşim. Beni unutmadığın için ve foruma kazandırdığın tüm bilgiler için ayrıca teşekkür ederim/ederiz. Seninle aynı takımda olmak güzeldi, ben de senin gibi burayla sorunlarımla tanıştım hep daha fazlasını istedim ve başardım. Arastırdım hallettim.Sinan Abiye mesaj attım o da bana daha zamanın var dedi, sonra bir gün bir bakmışım Moderatör olmuşum neredeyse tüm yetkiler bende, bak simdi Süper moderatör olmuşuz. :) Kesinlikle döneceğin herhangi bir zaman yerin hazır, beklemedeyiz. Bu arada başın sağolsun, merhuma Allahtan rahmet, mekanının cennet olmasını dilerim.
    Son olarak numaranı kaybettim, PMden tekrar yolla ilerde XOOM için lazımsın bana :P

Burak.

.
  3. caprice
        Like  

.

User deleted

Cenk öncelikle başın sağolsun,mekanı cennet olsun Allah rahmet eylesin,Allah geride kalanlara sabır versin.

Bugüne kadar yaptığın ve yapacağın tüm paylaşın ve iyi niyetin için teşekkür ederim,Allah senden ve senin gibilerden razı olsun, az emeğin geçmedi, Allah sevdiklerinle sağlıklı, sıhhatli, huzurlu, hayırlı, mutlu ömürler nasip etsin, işlerinde kolaylıklar dileklerimle.

İnşallah nazilliye geldiğimde tanışmak isterim.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Cenk, öncelikle başın sağolsun, Allah rahmet eylesin. Forumda olduğun ilk günden itibaren ortama güzel bir katkın oldu, teşekkürler hakkın ödenmez. Internetten soyutlanma fikrine saygı duyuyorum fakat son kez iyi forumlar demene anlam veremedim. Okumamış olayım, sen bi kendine izin ver tatilini yap. Yine motomodtr forumunda görevine istediğin zaman geri dönebilirsin.

.
  5.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Çok teşekkür ederim başsağlığı dilekleriniz için burak yine silindi senin numaran hiç birinde googleye yedeklememiş atrix tekrar dan mesaj atarsan kaydederim bu sefer kendim :) caprice abi inan ismin aklıma gelmedi şuan asıl ben sana teşekkür ederim hepimiz bir şeyler yapmaya çalıştık ne zaman gelirsen nazilliye kapım açık beklerim mesaj atman yeterli.. Sinan abi iyice kafamı toparliyim dönerim yine sana hiç bir şey diyemiycem çünkü ne hakkın ödenir nede bir sözle anlatılabilir burayı kuran bu disiplini bu bağı sağlayan sensin sen olmasan hiç birimiz de olmazdık sana ne kadar teşekkür etsem azdır hepinizden allah razı olsun..

.
  6. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

başın sağolsun. aramızdan ayrılman kötü olsa da, bazen böylesi gerekiyor işte.kafanı dinle, motomod kaçmıyor :)

kendine dikkat et :)

.
  7. El Fuego
        Like  

.

User deleted

başınız sağolsun. forum kurucularındanım ama nedense fazla ilgilenemedim fakat; uzaktan da olsa sürekli gözetimim altındaydı. burada kendi farkında olmasa da gerçekten çok iyi, çok değerli insanlar var. sizde onlardan birisiniz. [at]cemdogu kardeşin dediği gibi: forum kaçmıyor (Allah'ın izniyle)

tekrar başınız sağolsun.

hayırlı günler.

.
  8. border force
        Like  

.

User deleted

abi o kendi farkında olmasada değerli insanlardan biri de sensin. :)

cenk pm attım.

.
  9. bizimkoylu333
        Like  

.

User deleted

başın sağolsun verdiğin emeklere sonsuz teşekkürler .. arada bir uzak kalmak iyidir bir gün olurda yeni bir enerjiyle geri dönersin insaallah ...

.
  10. snbrk
        Like  

.

User deleted

Başınız sağolsun, Allah rahmet eylesin. Verdiğin emekler, paylaşımlar için teşekkürler. Bazen insan uzak kalmak tatil yapmak ister, bu da iyidir. Tekrar başınız sağolsun.

.
  11.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Teşekkür ederim herkese bir süre uzaklaşmak en iyisi sanırım yine dönücem aranıza tekrar teşekkür ederim :)

.
10 replies since 2/4/2013, 23:05   161 views
  Share  
.