millet brick oldum help !!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cebrail
        Like  

.

User deleted

telefona rom yüklemeye çalışırken fark etmemişim işten yeni gelmiştim şarjım azmış neyse koyuldum işe şu an ki durum çok vahim factory cablo bile yaptım iki tane faket ne çare normal miro usb ile baglasamda sol üstteki ledlerden beyaz yanıyor factory baglasamda 15 dk bekledikten sonra güç dügmesine basıorum ap ekrenı geliyor fakat tam işleme başlıcam gidiyor yarım saattten fazla şarj etmeye kalkarsam gen ap ekranı geliyor gene 1-2 dk. kalıp gidiyor battery low olayını bir türlü atlatamadım ne ettiysem şarj edemedim aleti

beyaz ışık yanması normal mi şarj olurken hangisi yanıyordu hatırlamıyorum alalı 2 ay oldu zaten benim kafa gitti yardımlarınızı bekliyorum şimdiden sağolun.

Edited by cebrail - 20/4/2013, 16:57

.
  2. cebrail
        Like  

.

User deleted

şimdi fark ettim usb 3.0 portuna baglayınca beyaz ısık yanıyor. ama 2.0 baglayıca hiç bir aktivite yok bagladığım kabloda kendi yaptıgım factory cable
    normal kablo ile baglayınca her zaman ışık geliyor beyaz bilmem faydası olur mu...

.
  3. k<3a
        Like  

.

User deleted

ap fastboot acilmadan once boot menu ac o an sarji tak ve normal acilisa tikla ve sarj olmasini bekle...

.
  4. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

orjinal şarj aletini telefona bağla, cihazı ses açma + ses kısma ve power tuşan basarak aç gelen menüden bp tools' tıkla ,telefon açılacaktır 1-2 saat öyle dursun ardından tekrar rsd ile flashlarsın. korkma

.
  5. cebrail
        Like  

.

User deleted

teşekkürler akşam denicem bu gün niyeti bozmuştum garantiye vericektim sonucu iletirim ( birde bataryanın tamamen boşalması ne kadar sürer ben 3-4 gündür ugraşıyorum da)

.
  6. cebrail
        Like  

.

User deleted

çok teşekkürler sonunda şarj oluyor keşke başta size danışsaydım 15 lira kablolara kendi orjinal kablosunuda parçaladım 25 lira da kablo bulucam diye saga sola yakıt parası gitti cahillik harbiden zor çok teşekkürler.bu işe girişmemin sebebi de eski telefonum htc idi mıuı kullanıyordum buna da mıuı yüklemek istedim bu sebepten mıuı yükleyebilirmiyim birde flaslama işlemi için Video bunu yapsam olur mu

.
  7. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

kardes linkte ne var bilmiyorm benm net kisitli gozukmuyor . anlatsam da kafan karisacak. o yuzden tavsiyem ics ise surumun . bmm ile yuklemen rom kur kafan rahat olsun. cihazin calistigina cok sevindim.

.
  8. cebrail
        Like  

.

User deleted

sürümüm 4.1.2 AYRICA SU AN TELEFONU ROOT EDEMİYORUM BMM FİLAN YKLEYEMEDİM

.
  9. By.TRabZonLu™
        Like  

.

User deleted

ics den root yedegini almadiysan jb da root olamiyorsn.

.
  10. cebrail
        Like  

.

User deleted

cid yedeği filan aldım ama root yedeği nasıl alınıyordu kurarken sistemin backup'ınıda aldım bir yararı olursa

.
  11. anticor
        Like  

.

User deleted

Aynen yea Rootluyken Cid yedeğini almıştık o işe yarar mı?

.
10 replies since 19/4/2013, 20:28   291 views
  Share  
.