Ekran orjinal midir?

akilliphone

« Older   Newer »

Share  
.
  1. blttalas
        Like  

.

User deleted

www.akilliphone.com/search/ATRIX
    burada atrix yedek parça aksesuarları satılıyor
    sizce güvenli mi?

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Siteyi bilmiyorum ve daha önce alışveriş yapmadım. Varsa aramızda bu siteden alışveriş yapan, en değerli yorum onlarınki olacaktır. Bu arada ürünün orjinalliğiyle ilgili ürünü satana sormalısın.

.
  3. affetmez32
        Like  

.

User deleted

ben ordan aldım jelatınle rubber kapak gayette kalıtelıydı guvenlı bır sıte

.
  4. khramn
        Like  

.

User deleted

Siteden birkaç kez alışveriş yaptım. Ürünleri çok kaliteli ürünler olduğu gibi çok dandik ürünlerde çıkabiliyor. Orjinal, A kalite, A+,A+++ gibi ibarelere dikkat ederek almanızı öneririm. Ürünle ilgili bir şikayetiniz olduğunda sorgusuz değişim veya iade kabul ediyorlar. Daha geçen hafta içerisinde bir 6310i ve birde xpres muzic kasa seti aldım. 6310 da tış takımı çıkmadı üstelik kasada kırık çıktı, muzic kasa ise orjinalinden hiçbir farkı yok. Kırık çıkan kasa için aradım ödemeli kargolayın hemen değişelim dediler. Son olarak şunu belirteyim orada satılan ürünlerin piyasada satılanlar ile farkı yok aynı ürünler. Kredi kartınızla da güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ancak fiyat önemli değil en kalitelisini aldığımdan emin olayım derseniz ceptopc sitesini önerebilirim.

.
  5. baris akduman
        Like  

.

User deleted

bende ekran kırıldığı için atrix için ekran almıştım . sorunsuz kullanıyorum.

.
  6. blttalas
        Like  

.

User deleted

QUOTE (baris akduman @ 25/4/2013, 11:51) 
    bende ekran kırıldığı için atrix için ekran almıştım . sorunsuz kullanıyorum.

Ekran lcd mi yoksa digitizer mi kırıldı ve nerede yaptırdın?

.
  7. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

dostum internet üzerinden motorolanın orjinal parçasını bulman bence büyük bir hayal.kalite durumuna bakman gerekiyor.

.
  8. blttalas
        Like  

.

User deleted

Teleservise yaptırcam 180 tl ye başka çare yok oradanda pil alırım

.
  9. qwertapo
        Like  

.

User deleted

Acaba batarya nasıldır ???

.
  10. khramn
        Like  

.

User deleted

Bu siteden birçok kez alışveriş yaptım en son da atrix batarya adım. Batarya orjinali ile birebir aynı. Diğer ürünler içince hem yan sanayileri hem de orjinal veya orjinale yakınları mevcut ki bunuda ürün tanıtımlarında belirtiyorlar. Orjinal diyorlarsa orjinalini aratmayacak özelliktedir. Site oldukça güvenilir ve şimdiye kadar yanlış model gönderilen pil harici bir proplem yaşamadım. Ayrıca sitenin orjinal atrix parçaları satması bir velinimet.

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Motorola parçaları getirip satmaları Türkiyedeki motorola kullanıcıları için bir velinimettir hakikaten. İşleri güçleri rast gitsin. Trabzonlu soruyordu xt910 kapağı 82 lira yazmışlar ve stoklarında var. Fiyat normal bence.

.
10 replies since 24/4/2013, 12:07   297 views
  Share  
.