[ROM] 【ShenDu】V4.1.2-130426. 【ANDROID_4.1.2】

Stabile yakın bir jb(Şarj çok iyi ve kamera çalışıyor)

« Older   Newer »

Share  
.
  1.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    değiştirdim ya sıkıldım jb den :D

.
  2. enigmaenergy
        Like  

.

User deleted

Acaba dedim CM10'dan daha mı iyidir diye ama değil sanırım.

Çalışmayan özellikler hariç tek sıkıntım kameranın bazen hata verip açılmaması.Sadece yeniden başlattığımda düzeliyor.Nadir kullandığım için çok bir sorun yok benim için ama bazen sinir edebiliyor. :D

Bunda da acaba kamera bazen hata verecek mi ? Çünkü ne zaman o hatayı alacağım belli olmuyor CM10'da.

Bir de sanırım bunda farklı olarak Chrome'da çalışıyor.Önemli bir olay değil ama çalışması güzel tabi.

Şarj konusunda rahat 1günü çıkartıyorum ben full 3g açık şekilde hatta %93'ten fazla dolmuyor gösteriyor.Bunun şarjı nasıldır acaba (?) bilemiyorum tabi.

Şu anda rom değiştirecek bir gereklilik yok hala,umutlar kernel 3'te sadece artık.Umarım halledilir bu sefer.

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    kamera bunda hiç hata vermedi yani açılmama gibi ama 1 kere resim çekmeniz halinde 4-5 kere çekebiliyor direk kapatman lazım çektikten sonra.Ben hiç bir rom da ful 3 g kullanmadım o yüzden bunda da hiç test etmedim.Tavsiye istersen hiç düzenini bozma yeri kernelle birlikte stabil jb ler kuralım hiç bozma düzenini şuanki romundan memnunsan bunu paylaşmamın nedeni gb kullanım jb denemek isteyenler içindi ama artık kernele az kaldı o yüzden bozma sen düzenini :)

.
  4. mert5126
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar kolay gelsin. Dock station'u kullanabiliyormuyuz. Official romlardaki gibi kullanacağımız en iyi rom hangisi bunda kullanamıyorsak?

.
  5. mert5126
        Like  

.

User deleted

Bi cevap verecek olan yokmu beyler ?

.
  6. Mayor37
        Like  

.

User deleted

bu türkiyede satılan atrix için oluyor demi. atrix 4G deyilde benimki

.
  7.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    oluyor ama artık bunu kurmanıza gerek kaldığını sanmıyorum çok daha stabil rom var onun yerine bunu kurabilirsiniz :)

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54390028

.
  8. Mayor37
        Like  

.

User deleted

tmmdır bunu kuracam inş. 3.1 kernel daha tam havasında deyilken kurmayım diyordum ama neyse teşekkürler :)

.
  9.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    sadece bende çalışmayan ön kamera oldu diğer bir sorunla karşılaşmadım çok az da ısı oluyor çok kullanım da bazen de fazla ısınabiliyor ama bu romlardan çok daha iyi :)

.
  10. adem
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bu site gibi www.linuxmobile.org/atrix bilmedigim başka bir site varmı atrix için rom hazırlayan ??

.
  11. adem
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar
    4.1.2 veya 4.2.2 romlarda telefondan facebook'a resim yükleyemiyorum,yükle yaptıgımda anında yüklendi diyor ama olmuyor,bilgisi olan varmı bu konuda ?

.
25 replies since 9/5/2013, 21:28   1591 views
  Share  
.