Motorola Atrix Wifi ''HATA''Sorunu

Hata diyor bağlanmıyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Serhat
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar yaklaşık 3 hafta oluyor bu telefonu alalı geçen gün karşılaştım bu sorunla okuldaydım eve geldim açtım bu sorun çıktı karşıma hiç bilgim yok konu hakkında,Android'e yeni geçiş yaptım çok fazla bilgim yok kullanacağınız terimleri biraz açıklayarak anlatırsanız sevinirim.

Sorunum şu Wifi ile evde ki internete bağlanmaya kalktığım zaman Hata diyor,Başka bir Wifi ye bağlanma gibi bir şansım da yok çünki;Kablosuz ağ seçenekleride kitlenmiş ne yapacağımı bilmiyorum lütfen yardımcı olun Ev internetine bağlanırken hata yazıyor şifre yanlış vs gibi şeyler söylemiyor.

.
  2. orcunt7
        Like  

.

User deleted

bilgilerini yedekle ayarlar>yedekle ve sıfırla kısmında fabrika ayarlarına sıfırlayı seç hafıza kartınıda çıkar telefondan bunları bi dene bakalım olmadı başka bi çare düşünürüz

.
  3. Serhat
        Like  

.

User deleted

Tamam deneyeyim.

Sorun devam ediyor.

.
  4. orcunt7
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53684261 bu konuya bir göz at yapabiliceğine inanıyorsan dene derim ama bu konuda sorumluluk kabul etmem ama %90 oranında telefonuna zarar vermeden sorununu çözecektir.

.
  5. Serhat
        Like  

.

User deleted

yok kardeşim üstlenemem bunu kvk ya götürürüm

.
  6. gorkemaga11
        Like  

.

User deleted

Wifi acma tusuna basinca mi hata yaziyor yoksa wifi acilip bi aga baglanmak istediginizde mi?

.
  7.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Merhaba Serhat

Cihazın garantisi KVK tarafından sağlanmıyor. KVK'ya götürürsen "Al git bunu" muamelesi yapabilirler. Aklında bulunsun, cihazımı kabul etmediler gibi bir şüphe oluşmasın aklında. Yapacağın esas şey Teleservice'e yollamaktır.

.
  8. Serhat
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar söyle söyleyeyim sorun modem de değil sorun telefonda bazen wifi ye bağlanıyor bazen bağlanmıyor sabah 10 dk kadar bağlandım sonra gene gitti Bağlanmaya çalıştığım zaman Kablosuz ağlar bölümü kitleniyor arka arkaya bağlan diye zorladığım zaman telefon kendini kapayıp açıyor isterseniz videosunu atayım.

.
  9. Serhat
        Like  

.

User deleted

[URL=http://Video

.
  10.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Stok ROM'u tekrar kursan düzelir aslında. Sevise de yollasan aynı şeyi yağacaklar çünkü. Boşu boşuna 20 gün telefonsuz kalacaksın.

.
  11. dude9090
        Like  

.

User deleted

aynı sorundan servise yolladım yeni cihaz yollayacaklar.

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

yeni cihaz vereceğiz mi dediler :)

.
  13. dude9090
        Like  

.

User deleted

"Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir." :D :D

.
  14. ileyzer
        Like  

.

User deleted

QUOTE (dude9090 @ 25/6/2013, 18:04) 
    "Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir." :D :D

hocam telefonu nerden almıstınız ben hepsıburadadan aldım aynı sorun bendede olustu acaba verdılermı yenı telefonu ne kadar surede verdıler nereye gonderdınız telefonu bu bılgılerı paylasırsanız cok sevınırım

.
  15. dude9090
        Like  

.

User deleted

bende hb'den aldım, telefon hala gelmedi 17 hazirandan beri onlarda

ürünü kutu ve aksesuarla ankara teleservice'e yollamalısın.

[/QUOTE]
    hocam telefonu nerden almıstınız ben hepsıburadadan aldım aynı sorun bendede olustu acaba verdılermı yenı telefonu ne kadar surede verdıler nereye gonderdınız telefonu bu bılgılerı paylasırsanız cok sevınırım
    [/QUOTE]

.
19 replies since 10/5/2013, 16:36   3019 views
  Share  
.