Ekran Problemi ?

Pixel ...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Prodzeus
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar geçen gün telefonun ekranında siyah bi nokta belirmişti.Sabah bi kalktım ekran boydan boya uzamış o siyah nokta.Acaba donanımsal bir sıkıntımı yoksa yazılımsal birşeymi yardım ?

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Piksel patlamış, göçmüş ölmüş bitmiş, bence.

.
  3. border force
        Like  

.

User deleted

Foto istiyoruz :D

.
  4. antygen
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar benim de ekran da belli bir kısım yukarıdan aşağıya kadar komple basmıyor. ön kameranın olduğu yerden en alta kadar. stock rom yükledim servise göndermeyi düşünüyorum. sizce sıkıntı çıkar mı. ayrıca önceden ics 4.2.1 yüklemiştim onların kalıntıları falan var mıdır varsa nereden ve ne şekilde silebilirim.

.
  5. freelander
        Like  

.

User deleted

QUOTE (antygen @ 7/6/2013, 17:42) 
    arkadaşlar benim de ekran da belli bir kısım yukarıdan aşağıya kadar komple basmıyor. ön kameranın olduğu yerden en alta kadar. stock rom yükledim servise göndermeyi düşünüyorum. sizce sıkıntı çıkar mı. ayrıca önceden ics 4.2.1 yüklemiştim onların kalıntıları falan var mıdır varsa nereden ve ne şekilde silebilirim.

burayi okuyabilirsiniz..gecici ama isse yariyor
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1719653

.
  6. antygen
        Like  

.

User deleted

çok saçma geldi bana :) tv arkasına çatal sokar gibi :) teşekkür ederim alakanız için. bakalım garantisi varken bir gönderelim servise.

.
  7. emre.a
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (antygen @ 9/6/2013, 20:48) 
    çok saçma geldi bana :) tv arkasına çatal sokar gibi :) teşekkür ederim alakanız için. bakalım garantisi varken bir gönderelim servise.

aynı sorun bende de var ekranın ortasında başlıyo aşşıgaya kadar dokunmatik in bi bolumu çalışmıyo 3 gun once garantiye gonderdim bu gun gelmiş teslim alıcam biraszdan sonucu yazarım

.
6 replies since 7/6/2013, 14:30   209 views
  Share  
.