Atrix lerimiz Prim yaptı...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bizim atrixler prim yapmış durduğu yerde. Fiyatı görünce gözlerime inanamadım. 949 TL

bkz link : http://www.hepsiburada.com/liste/motorola-...efview%3dsearch

.
  2. ozkanwap
        Like  

.

User deleted

sacmalamıslar, hele birde lapdock varki fiyatını görünce yüzüme gülümseme geldi, yorumlarıuda ayrı güzel olmus, yok neymis pc ye vs ayrı para vermeye gerek yokmus :) . 450 ye pc alınır mis gibide kullanılır.
    bu arada temiz ikinci ellerin maksimum ederi bence sıfır fiyatının %­75 i kadardır ben 600 tl istiyorum duyan duymayana haber versin kacırmasın fırsatı :)

görmemisim, telefonumuz Motorola RAZR XT910 dan pahalııııı :)

.
  3. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

Valla sen yine iyi istedin ben 700 TL istiyorum 21 ay kadar garantisi var yanında da dock station hediye ;)

.
  4. fairboy
        Like  

.

User deleted

ellerinde yok muhtemelen temin etmekle uğraşmak istemiyorlar satılmasın diye yapmışlardır. ben bile ilk çıktığı zaman 850 ye almıştım kaç sene önce:)

.
  5. cmert
        Like  

.

User deleted

hb stok tükendiğinde her zaman bu şekilde fiyatı yükseltiyor, ürün stoğa girdiğinde normal fiyatına çekiyor. yeni birşey değil yani :)

.
  6. kartal1903
        Like  

.

User deleted

Slm fiyatları uçurdunuz ben düşüreyim bari eski atrix simi
    200 tl ye verecem pasoport kayıtsız.
    Alış verıs bolümünde yazılı

.
  7.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    2. el cihaz aldım diyelim 800 TL'ye, sonra elime ulaştı, açtım bi baktım faturası 680-580 TL. Direk arar konuşurum aldığım adamı, laf ederse de veririm mahkemeye.

.
  8. faxcon
        Like  

.

User deleted

mahkemeye verme hakkın var mı?

.
  9. El Fuego
        Like  

.

User deleted

bence yok :)

.
  10. asim03
        Like  

.

User deleted

Cocuk cocuk konusmayin mahkemeye vermeye bi hak iddia edemezsin

.
  11.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Her şekilde bir hak iddia etme şansımız var. Çocukça gelmiş olabilir, avukat kafasıyla düşününce hiç de öyle olmuyor ama. Davayı açarsın, kesinlikle açabilirsin. Kazanır mısın? Burası muallak olan. Ortada bir satım sözleşmesi var. Değeri gizlenmiş bir mal var. Adam açık açık dememişse şu kadara aldım bu kadara satıyorum sana diye, davayı açarım ben. İsteyen kazık yediğinde hakkım yok diyerek susabilir ben susmam. :) Hak da iddia ettim var mı başka soru?

.
  12. asim03
        Like  

.

User deleted

Yolda yururken ayagin tasa takilirsa tasi oraya atani mahkemeye vermek kadar mantıkli olabilir telefonun fiyatini belirtmeden 2. Elini pahalliya aldigin icin mahkemeye vermen. Bak bakalim alisveris sitelerine var mi su kadara aldim su ladara satiyrm diye. Yuzde 3, 5 i yapar. Boyle bir zorunluluk yok adam belirtmek zorunda degil. Biraz daha anlamli, mantikli, dusunce gucunun fazla zorlanip mesaj atilmadigi mesajlar dilerim :-)

.
  13.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Belirtmek zorunda olmaması alıcıyı kazıklayabileceği anlamına gelmez. Piyasanın genel bir standardı var. Kullanılmış, 2.el bir ürünün fiyatı (antika değeri olmadığı sürece) düşer. Basit sığ düşünceyle "Açıklamak zorunda değil, dilediği gibi geçirir kazığı, hiçbir şey yapamazsın." düşüncesi yüzünden Türk insanı bu kadar hakkına sahip çıkamayan bir millet haline dönüştü. Kusura bakmayın ben hukuk fakültesi öğrencisi olarak realist düşünüyorum, yorumluyorum, dayatılanlarla konuşmuyorum.

.
  14. captor
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 10/6/2013, 22:08) 
    Belirtmek zorunda olmaması alıcıyı kazıklayabileceği anlamına gelmez. Piyasanın genel bir standardı var. Kullanılmış, 2.el bir ürünün fiyatı (antika değeri olmadığı sürece) düşer. Basit sığ düşünceyle "Açıklamak zorunda değil, dilediği gibi geçirir kazığı, hiçbir şey yapamazsın." düşüncesi yüzünden Türk insanı bu kadar hakkına sahip çıkamayan bir millet haline dönüştü. Kusura bakmayın ben hukuk fakültesi öğrencisi olarak realist düşünüyorum, yorumluyorum, dayatılanlarla konuşmuyorum.

mahkemeye falan verilmez..o zaman senin mantıgınla yola cıkarsak, diyelim telefon adama hediye geldi,sana bedava mı verecek telefonu (:

.
  15.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Aynı mantık değil. Birinde ederinin üstüne satmaktan bahsediyoruz, diğerinde maliyetinin. "Mahkemeye verilmez"i harbiden inanarak söylüyorsanız, yazık sadece. Ha çıkıp dersiniz ki mahkemeden bir şey çıkmaz, anlayışla karşılayabilirim.

.
26 replies since 8/6/2013, 22:43   1170 views
  Share  
.