Atrix lerimiz Prim yaptı...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. halilx33
        Like  

.

User deleted

evet bana görede mahkemeye verilmez.. Sadece savcılıkta suç duyurusunda bulunulur oda takipsizlik kararı verip Kapanır dosya lütfen saçma sapan yorum yapmayın.. zaten kimsede gidip 600 tl telefona 800 tl vermeZ verende salaktir.. salakligina doymasin.....

.
  2. border force
        Like  

.

User deleted

Konumuz mahkeme falan değil konu neden Atrix bu kadar pahalı? Haa, konu mahkemeyse şunu diyebilirim; Bence dava açılır.

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

birakin atrix'in peşini :)
    eskidi artık; yaşlandı cihaz...

.
  4. asim03
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 11/6/2013, 08:24) 
    Aynı mantık değil. Birinde ederinin üstüne satmaktan bahsediyoruz, diğerinde maliyetinin. "Mahkemeye verilmez"i harbiden inanarak söylüyorsanız, yazık sadece. Ha çıkıp dersiniz ki mahkemeden bir şey çıkmaz, anlayışla karşılayabilirim.

Hangi ileri zekali dusunur mahkemeden sonuc cikmayacagini bile bile avukata gereksiz para vererek dava acar herangi konuda. Mahkemeye herseyi verirsin. Sonucunda kazanabilecegin bi seyi verirsin ama mahkemeye. Biraz yuzeysel dusunursen ilk mesajimi anlarsin. Anlamak istedigini yorumlamazsin . Ayrica ederinden fazla sattigin icin telefonu suclu yerine almak biraz abes degil mi? Yasal olarakta bir sucu yok zaten bunun.

.
  5.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (asim03 @ 11/6/2013, 17:59) 
    Hangi ileri zekali dusunur mahkemeden sonuc cikmayacagini bile bile avukata gereksiz para vererek dava acar herangi konuda. Mahkemeye herseyi verirsin. Sonucunda kazanabilecegin bi seyi verirsin ama mahkemeye. Biraz yuzeysel dusunursen ilk mesajimi anlarsin. Anlamak istedigini yorumlamazsin . Ayrica ederinden fazla sattigin icin telefonu suclu yerine almak biraz abes degil mi? Yasal olarakta bir sucu yok zaten bunun.

Tamam, daha uzatmak istemiyorum. Boşa tartışıyoruz. Devam eden dava üzerine yorum yapılmaz. :)

.
  6. selcukutahya
        Like  

.

User deleted

Yav iki gün giremedim foruma ortalık birbirine girmiş yieeeen :) . Valla arkadaşlar benim için telefonumun değeri bu. İsteyen verir parayı alır, isteyen mahkemeye verir, istemeyen almaz. Ben memnunum telefonumdan ayağımı yerden kesiyo :blink: (Bence) kıçı kırık olan samsung ace ler bile aynı fiyat civarındayken (hatta ben atriximi hb den aldığım da ace daha pahalıydı) onların açamadaığı oyunları bile gayet akıcı oyanatabiliyo. Satacağımdan değil zaten gırgır olsun diye muhabbetine yazılmış bi fiyat... Tartışıp olayı bu kadar büyütmeye gerek yok arkadaşlar sakin, relax... :thumb_yello.gif:

.
  7. border force
        Like  

.

User deleted

Yaniii ;)

.
  8. El Fuego
        Like  

.

User deleted

ilan da kaldırılmış zaten hb den.

samimi birşey ititraf edeyim. atrix in kasası razr a göre bir hayli dandik ama razr dan daha iyi ve canlı bir alet. daha önceden alsaymışım keşke :)

.
  9.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (El Fuego @ 13/6/2013, 21:39) 
    ilan da kaldırılmış zaten hb den.

samimi birşey ititraf edeyim. atrix in kasası razr a göre bir hayli dandik ama razr dan daha iyi ve canlı bir alet. daha önceden alsaymışım keşke :)

Aynı şey Maxx'le normal Razr arasında da var. Razr Maxx'in kasası orijinal Razr'dan biraz daha dandik, biraz daha cilalı plastik havasında.

.
  10. ShadowMen
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 9/6/2013, 22:06) 
    2. el cihaz aldım diyelim 800 TL'ye, sonra elime ulaştı, açtım bi baktım faturası 680-580 TL. Direk arar konuşurum aldığım adamı, laf ederse de veririm mahkemeye.

Valla bilader o mahkemden hiç bir sonuç alamazsın.
    2010 yılında 35.600 liraya aldığım arabayı , 20.000 km deyken 39.000 e sattım.
    Ticaret bunun adı...

.
  11. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Herkes sattığı ürüne ve hizmete istediği fiyatı yazmakta özgürdür. Atrix'in bugün kutulu garantili cihazın satılır fiyatı 400-450 lira 2.el'de. Nakit satılır fiyatı 300 maksimum 350 lira canlı ederi vardır. Sıfırı 540 liradan bitmiş harika bir fırsat cihazı oldu sonradan alan herkese. 2.elde çok olmasından dolayı fiyatıyla 2.ele de fırsat olmaya devam etmelidir. Cihazın sahibi 700 ister, olabilir onunda kendine göre maliyeti vardır, bu tarz meseleleri aramızda çözmek varken mahkemeleri bunlarla meşgul etmek abesle iştigal olur. Benim 300'e de aldığım 1300'e aldığım atrix oldu zaman içinde :)

.
  12. beefytr
        Like  

.

User deleted

Hahaha ben de 1350 vermistim valla :-)
    Ne gundu beeeeeee milestone'dan sonra...
    Ama simdi digitizer bozuldu ekranin sol tarafinda bir bolum serit halinde basmiyor; x yok, s yok, e yok...
    Ben de daraldim razr maxx hd aldim ama elime henuz gecmedi.
    Moto-x 900 dolar, droid maxx 700 dolar...
    Taaaa ki motomaker sitesi aktif olana kadar moto-x de almam...
    Droid maxx'ta da en kil oldugum sey harici hafiza yok...
    Gerci moto-x'te de yok ama gider yani var hani...
    Gorunuse gore google herkesi google drive'a kole edecek sadece "online" hafiza vererek...
    Bir sure maxx hd ile takilayim sonra bakariz...
    Tecrubelerimi paylasmak dilegiyle :-)

QUOTE (beefytr @ 20/8/2013, 23:56) 
    Hahaha ben de 1350 vermistim valla :-)
    Ne gundu beeeeeee milestone'dan sonra...
    Ama simdi digitizer bozuldu ekranin sol tarafinda bir bolum serit halinde basmiyor; x yok, s yok, e yok...
    Ben de daraldim razr maxx hd aldim ama elime henuz gecmedi.
    Moto-x 900 dolar, droid maxx 700 dolar...
    Taaaa ki motomaker sitesi aktif olana kadar moto-x de almam...
    Droid maxx'ta da en kil oldugum sey harici hafiza yok...
    Gerci moto-x'te de yok ama gider yani var hani...
    Gorunuse gore google herkesi google drive'a kole edecek sadece "online" hafiza vererek...
    Bir sure maxx hd ile takilayim sonra bakariz...
    Tecrubelerimi paylasmak dilegiyle :-)

Bu durumda imza da degisecek, kabzeye bir cizik daha...
    Gelsin razr maxx hd resmi :-)

.
26 replies since 8/6/2013, 22:43   1170 views
  Share  
.