Ekranda pixel pixel çizgi

« Older   Newer »

Share  
.
  1. benistemem
        Like  

.

User deleted

Beyler yardım edin, bir kaç gün önce ufak bir çizgi vardı ekranda dedim garanti jelatindendir. Ondan dolayı üstüne düşmedim, ama gün geçtikçe büyüdü. Garanti kapsamına girer mi bir bakabilir misiniz? Birde nereye göndereceğim hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.

.
  2. madmax59
        Like  

.

User deleted

resmiden anlamak zor lcd de sorun var gibi geliyor en sağlam yol servise göndermek.

.
  3. benistemem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (madmax59 @ 13/6/2013, 13:21) 
    resmiden anlamak zor lcd de sorun var gibi geliyor en sağlam yol servise göndermek.

Servise gönderdim ama kullanıcı hatası derler diye korkmuyor değilim, ekran üstünde herhangi bir çizik veya darbe yoktu. Lcd'den kaynaklı bir çizik olması muhtemel. Bakalım ne zaman yanıt gelecek servisten.

.
  4. border force
        Like  

.

User deleted

Sorun olacağını sanmıyorum, endişe edilmesi gereken bi konu varsa da (bence) telefonun ne zaman bakımdan döneceğidir. :)

.
  5. decemst
        Like  

.

User deleted

hocam aynı sorun bendede vardı erzurum'da okuyordum telefonu izmit'ten almıştım son 1ay kala bu sorun çıktı ilk 5 gün ufaktı sonra büyüdü 15-20 gün ortası tamamen çizik vardı dönmeye yakın kendi kendine azalmaya başladı tam servise vereceğim gün hepsi bitmişti şaka gibi

.
  6. benistemem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (border force @ 13/6/2013, 20:37) 
    Sorun olacağını sanmıyorum, endişe edilmesi gereken bi konu varsa da (bence) telefonun ne zaman bakımdan döneceğidir. :)

Hocam doğru söylüyorsun ama konu teleservice olunca insan korkmuyor değil. :D Umarım kısa zamanda döner telefonsuz kaldım resmen :ı

QUOTE (decemst @ 14/6/2013, 04:30)
    hocam aynı sorun bendede vardı erzurum'da okuyordum telefonu izmit'ten almıştım son 1ay kala bu sorun çıktı ilk 5 gün ufaktı sonra büyüdü 15-20 gün ortası tamamen çizik vardı dönmeye yakın kendi kendine azalmaya başladı tam servise vereceğim gün hepsi bitmişti şaka gibi

Benimkiler daha büyüme aşamasındaydı, 3-4 gün oldu epi topu, ama akşam ufak bi çizgi varken sabah kocaman olmuştu. Daha beter olmadan vermek daha mantıklı gibi geldi ve yolladım servise.

.
  7. emre.a
        Like  

.

User deleted

benim de dokunmatik te sorun var dı ekranın bazı yerlerinde dokunmatik çalışmıyorudu 3 gun once gonderdim servise bu gun gel miş gidip alıcam bakalım yapılmış mı

.
  8. cet2007
        Like  

.

User deleted

aynı sorun bende de var durum ne oldu senin telefonun da ?

.
  9. benistemem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (cet2007 @ 30/7/2013, 13:56) 
    aynı sorun bende de var durum ne oldu senin telefonun da ?

garantiye yolladım, ekran değiştirip geri yolladılar sıkıntı yok şuan için.

.
  10. emre.a
        Like  

.

User deleted

temmuzun 4 unden beri bekliyorum

.
9 replies since 13/6/2013, 09:29   407 views
  Share  
.