Motorola atrix açılmama

takılı ilk ekran

« Older   Newer »

Share  
.
  1. NnMsSmSz
        Like  

.

User deleted

iyi günler arkadaşlar gecenlerde nasıl olduğunu bilmiyorum ancak telefona birşeyler oldu şuanda acılırken ekrana modem did not power up(0) starting rsd protocol support yazısı geliyor kırmızı'M' harfinin üstünde ve acılmıyor yardımcı olabilecek kimse var mıdır bu forumda ? biraz araştırdım ancak tam bir sonuça varamadım

.
  2. NnMsSmSz
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu ya işten cıkıp telefonuda götüyemiyorm lütfen biri yardım etsin

.
  3. dogangoxel
        Like  

.

User deleted

Cihazına neler yaptın bu hale geldi?CWM menüye giriyorsa wipe data wipe cache yapmayı deneyin.Orjinal yazılımı yeniden yüklemeyi deneyin.

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. ATRIX'de " modem did not power up(0) " arızasının malesef çözümü yok. Yazılım atmayı deneyebilirsin fakat yardımcı olacağını düşünmüyorum. Cihazınız garantiliyse servisiyle iletişim kurun.

.
  5. Mayor37
        Like  

.

User deleted

niye öyle oldu acaba bir açıklasana ?

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

RSD ile stock rom yüklemeyi denediniz mi?
    bu arada cihaz garantideyse hiç uğraşmayın gönderin servise...

.
  7. NnMsSmSz
        Like  

.

User deleted

cihaz garantili ya suya düşmüştü daha sonra forumda gödüğüm şeyleri denedm :) kaldı öyle en kötü yarın servise vermeyi düşünüyorum hiç mi bir yolu yok bu hatanın Rsd ile stock romu bulamadım hep linkler kırıktı

QUOTE (dogangoxel @ 24/6/2013, 15:35) 
    Cihazına neler yaptın bu hale geldi?CWM menüye giriyorsa wipe data wipe cache yapmayı deneyin.Orjinal yazılımı yeniden yüklemeyi deneyin.

cihaz şuanda sadece Fastboot yazısının olduğu yere girebiliyor ordan ypabileceğim bi şey var mı?

Arkadaşlar yabancı sitede bi yöntem gördüm No bpye inip tıklandiğimde telefon acıldı şuanda bakalım ne kadar duracak demin denedğimde hemen kapanmıştı

.
  8. NnMsSmSz
        Like  

.

User deleted

Tamir Bilgileri
    CIHAZINIZDA SIVI TEMASI TESPIT EDILMISTIR.
    Cihazinizin Onarimi Anakart Degisimiyle Mumkundur
    ANAKART DESTEGI BULUNMAMAKTADIR.
    Ber-Ekonomik Olmayan Onarim (Genel)(Scrap)
    Iade Edilmistir
    Tahsil edilen ucretin iadesi icin servisimize ulasiniz.

bu telefonu yapablecek kimse var mı peki ? bu forumda ?
    garanti yapamadı

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Komik bu teleservice ve motorola ikilisi. Madem cihaza yedek parça desteği veremiyorsunuz neden satıyorsunuz ? Sanayi Bakanlığının kanunlarına ters ve yasadışı bir işlem yapıyorlar. Yedek parça desteği sunamadıkları ürünün satılması bile yasak. Muz cumhuriyetinde egemen goril familyası. Peh !

Elimde anakart yok fakat denk gelirse aklımdasın NnMsSmSz. Şu durumda en iyi çözüm sahibinden.com 'un atrix bölümünü günlük takip edip ekranı kırık bir atrix'i ucuz yolla almak olabilir.

.
  10. NnMsSmSz
        Like  

.

User deleted

çok teşekkürler ancak bu anakartı değiştirdikten sonra imei numarasını felan nasıl halledeceğim onu anlayabilmiş değilim yaa adamlar sacmaladı resmen anakartı yok dediler nasıl bir mantıktır anlayamadm onları arayıp sordum distiribütörle konuşmanız gerekli denildi

.
  11. hispanic
        Like  

.

User deleted

benimde parmak izi kilidim bozuk bunun içinde garantiye göndermek istemiyorum eğer 2. el atrix bulursan bana da mesaj at bende parmak izi kilidine talip olurum

.
  12. NnMsSmSz
        Like  

.

User deleted

tmmdr arıyorum bi bulabilirsem çok iyi olacak

.
11 replies since 22/6/2013, 15:02   467 views
  Share  
.