CWM Flashlama

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mayor37
        Like  

.

User deleted

Sildim :) burayı acildi

Olması Gereken:

Cihazıma ClockworkMod Recovery flashlamak istiyorum ama aygıtım 4G olarak gözüküyor. Cihazım 4G değil, ne yapmam lazım?

Edited by Mayor37 - 28/6/2013, 09:49

.
  2. cinbiri
        Like  

.

User deleted

sanırım önce derdini türkçe anlatman lazım

.
  3. DarKKnighTR
        Like  

.

User deleted

Cinbiri'ye katılıyorum, Türkçe'yi düzgün kullanalım. Buradakiler Msn, Facebook arkadaşın filan da değiller. Biraz nezaketen de olsa düzgün Türkçe ve düzgün bir anlatım kullanman gerekir. Bahsetmeye çalıştığın şey Clockworkmod. Anlatmaya çalıştığın şeyler de çelişkili, hem aygıt Atrix 4G değil diyorsun hemde aygıt Türk olabilir diyorsun. Olabilir kelimesi orada çelişkiye düşürüyor. Bir kere Atrix için Türkiye'ye özel bir telefon yapmadılar. Bir 4G kullanan ülkelere gönderilen Atrix var, birde 4G şebekesinden daha aşağıda hizmet sunan Avrupa ülkelerine gönderilen Atrix var -MB860 olan-.
    Ayrıca Clockworkmod'u Google Play'de olan Rom Manager isimli programla yükleyebilirsin. Ama yüklemek için Root yapman gerekiyor.
    Forumumuzda mevcut olan Atrix Custom Rom Rehberi isimli konudan Clockworkmod yükleme adımlarını görebilirsiniz.
    Konunun linki:https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=50904365
    Kolay gelsin.

.
  4.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Olması gerekeni yazdım, çözümü de basit 4G baz alınarak tasarlandığı için adını 4G olarak görüyordur. Çok mühim bir detay değil.

.
  5. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler çok acil oldugu için öyle yazdım sakin biraz :D
    şimdi benim telefonum 4G deyil türkiyede satılan atrix hepsiburadadan aldım
    aygıtımı 4g olarak görünce bende yazıyım dedim smnfrkn arkadaşımız önemsiz diyince bastım flash %100 dowloanding yaptı sonra error hatası verdi telefon yeniden başlamadı napmam lazım acaba söylediğn yeri biliyorum darkknight ordan bakarak yaptım zaten ama bi oku öyle konus orda cok az anlatmış ve eski. Yorum atacam post yükselsin diye şeyler yapma :) şimdi error verdi napmam lazım acaba ?

.
4 replies since 27/6/2013, 21:45   142 views
  Share  
.