Facebook Üzerinde Fotoğraf Paylaşamıyorum

« Older   Newer »

Share  
.
  1. daywalker
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar ben yeniolduğum için kusura bakmayın ne rom atmasını biliyorum nede doğru durust bir bilgim var ama bu telefonla ilgili merak ettiğim çok şey var ve burdaki ortamın bilmeyen arkadaşlara karşı yaklaşımı çok şaşırttı bana da yardımcı olacağınızı düşünüyorum. ilk olarak telefonla ilgili sorunlarımı çözme konusunda bana yardımcı olursanız cok sevinirim.
    ilk sorunum telefonumdan face üzerine resim yollayamıyorumm paylaşamıyorum dvamlı hata veriyor yardımcı olursanız sevinirim....

not: telefonumun bilgileri
    model numarasıMB 860
    ANDROİD SÜRÜMÜ 2.3.4
    ANA BANT SÜRÜMÜ N_01.100.00R
    WNTOP VERSİON WT-1.2.0-133_38
    ÇEKİRDEK SÜRÜMÜ 2.6.32.9
    SİSTEM SÜRÜMÜ 45.31.0.MB860RetAİL.TR
    BUNLAR YAZMAKTA

Edited by smnfrkn - 7/7/2013, 21:44

.
  2.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    Merhaba daywalker,

Öncelikle tamamı büyük harf kullanmıyoruz. :) Facebook'a fotoğraf yüklemek istediğinde nasıl bir hata veriyor?

.
  3. daywalker
        Like  

.

User deleted

:) sagol ince bilgi için ilgilendiğin içindeteşekkür ederim. fotoğraf sectiğimde yukle dediğimde iptal oluyor ne yontem denediysem atıyorişlemden herhangi bir uyarı vermiyor 3g olsun wifi olsun aynı tepki :(

.
  4. semihmadbad
        Like  

.

User deleted

Merhaba daywalker
    Aynı sorun bende de var. Facebook'un marketten indiriğimiz uygulamasına ait bir sıkıntı bu sanırım. Çünkü Telefonun kendi hesaplar menüsündeki facebook uygulamasını kullandığında yüklüyor.

.
  5. DirtyMoney
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=54748532

.
4 replies since 7/7/2013, 16:37   1528 views
  Share  
.