ATRIX Rehber Yedekleme Önemli !!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. felipeselim
        Like  

.

User deleted

Merhaba. Daha önce burada birçok sorunuma cevap buldum tekrar yazmak istedim. Ben cep telefonumu kulaklık sorunu yüzünden servise gönderecem ama göndermeden önce telefonu yedeklemem lazım. Özellikle telefon rehberini yedeklemem lazım. Motorola telefon portalı ile telefonu pc ye bağladım ama pek bişey yapamadım. sim kartımı telefondan çıkardım telefon rehberim aynen telefonda duruyor. Bu rehberimi nasıl yedekleyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

.
  2. faxcon
        Like  

.

User deleted

rehbere gir ordayken en soldaki dokunmatik tuşa bas.içe dışa aktar diye birşey var.dışa aktar de hafıza kartına aktar.yedeklenen dosyayı pc ye at.telefon tamirden gelince bidaha kopyalarsın.sonra içe aktar deyip onu aktarırsın.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba,

sırasıyla rehber > içe dışa aktar > sd karta aktar yapın. Hafıza kartınızda 0001.vcf isimli bir dosya oluşturulacaktır. Bu dosyayı kendinize email atın, böylece rehberi yedeklemiş olursunuz. Telefon servisten geldiğinde rehber > içe dışa aktar > sd karttan aktar yapın, böylece rehberi geri yüklemiş olursunuz.

.
  4. felipeselim
        Like  

.

User deleted

Cevaplar için teşekkür ederim aynen yaptım sd kartıma dediginiz gibdosya oluşturdu ancak dosyayı açtığımda sadece bir kişi görünüyor acaba içe aktarırkenhepsini aktarır mı

.
  5. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Windowsta açarsanız tek kişi gözükür, normal bir durum.

.
  6. felipeselim
        Like  

.

User deleted

çok soru sordum ama telefondan açtım ben o dosyayı ama sadece bir kişi göründü. telefonu pcye bağladım ordan açtım açarken ms outlook programını kullandı ve yine bir kişi göründü. bununla birlikte telefonum da arama yaparken kulağıma götürdüğümde sensör yardımıyla ekranı karartıyordu şimdi karartmıyor nasıl çözebilirim bunu. birde telefonu servise gönderirken kutusunun içine sorunlarını ayrıntılı yazmam telefonun sorunları çözümünde faydalı olur mu? çok teşekkür ederim tekrardan.

.
5 replies since 7/7/2013, 16:56   757 views
  Share  
.