Garanti Süreci Ve işleyeşi HAkkında Bilgilendirme

« Older   Newer »

Share  
.
  1. dude9090
        Like  

.

User deleted

Gelen cevap bu yalnız numara pide salonunun numarası bunlar da bizi yiyorlar. :D

Dear Motorola Customer,

Thank you for your email dated 15/07/2013. Regarding your inquiry about Motorola ME860, we would like to provide you with the following advice and feedback.

We are regret to inform you that you should contact the local Motorola customer service hotline 0212 425 9090 to inquiry the repair status.

.
  2. orkun
        Like  

.

User deleted

QUOTE (muammerbr @ 18/7/2013, 00:41) 
    O ön kamerasına toz alma olayıda bende vardı bu kalıplaşmış birşey o zaman birde motorola müşteri hizmetlerine nasıl ulaşıyorsunuz türkiyedeki yetkili birim kalkmıştı sanırsam bunun detayını paylaşırsanız bizde bir başvuralım

ben aradığımda iki türk bayan çalışıyordu call centerda. norveçteydi sanırım kendileri hatta türkçe mail atabilirsiniz yetkililer bize yönlendirir demişlerdi. ancak şuan öyle bir hat yok gibi gözüküyor kapatılmış.

fabrikadan çıkışı yani servis görmemiş haliyle toz almaması gerek ki zaten benimki de tozlanmıyordu. teleservice e gidince böyle bir durum ortaya cıktı. olmamasını dilerdim.

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Eskiden Modeksan vardı, gayet güzel tamir yaparlardı ve sorunu çözerlerdi.
    Ardından genpa geldi, bunlarda işini modeksan kadar olmasada bir şekilde yapıyorlardı.
    Şimdi teleservice diye bir firma, ne tüketiciye saygısı nede teknik bilgisi var. Motorola cihazlar allaha emanet teleservice'e giriyor ve çıkıyor. Orada motorola tamirini hangi ekip kim yapıyorsa motorola'nın me'sini bilmiyorlar.

.
  4. DirtyMoney
        Like  

.

User deleted

İş emri:
    AN1027100
    Kargo Giriş Tarihi:
    2013-07-23
    Tamir Bilgisi:
    Degisim cihazi beklemektedir
    Durum:
    Cihazınız servisimizde değişim cihazı için beklemektedir.

bu benim cihazım. ortalama kaç gün beklerim. bekleyenler cihazlarını aldılar mı bilgi bekliyorum:(

.
  5. muammerbr
        Like  

.

User deleted

Herhangi birşey yok henüz :(

.
19 replies since 11/7/2013, 12:43   835 views
  Share  
.