Atrix Kulaklık sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Panyee
        Like  

.

User deleted

Öncelikle herkese merhaba. Ocak ayında Gold'dan aldığım Atrix telefonumun 1 ay sonra kulaklık girişinde bir sorun oluştu ve hiçbir kulaklığı görmemeye başladı. forumda benzer hataları alan arkadaşların denedikleri çözüm yollarını denedim ama yine de sonuç alamadım. Tek çözüm garanti mi? Bir de gönderirsem ortalama ne kadar sürer, uzun sürer mi acaba? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

.
  2. Mayor37
        Like  

.

User deleted

BENİMKİDE KULAKLIGI GÖRMÜYOR AMA SORUN KULAKLIKDA SAĞ SOL YAPINCA KABLOSUNU DÜZELİYOR :) BELKİ SENİNDE ÖYLEDİR Bİ DENE

.
  3. cgty86
        Like  

.

User deleted

Kürdan gibi bir şeyle içini temizle küçük ipçikler giriyor.

.
  4. El Fuego
        Like  

.

User deleted

kulak temizleme çubuğuyla temizleyin. bende de olmuştu temzileyince, geçiyor.

.
  5. Panyee
        Like  

.

User deleted

Denedim hepsini ama olmadı. Garantiye göndersem ne kadar sürer acaba? Birde geçen gün babama telefon almak için golda gittiğimde atrixin bir daha satışa sunulmayacağını söylediler bu normal bişey mi?

.
  6. taake
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Panyee @ 24/7/2013, 15:19) 
    Denedim hepsini ama olmadı. Garantiye göndersem ne kadar sürer acaba? Birde geçen gün babama telefon almak için golda gittiğimde atrixin bir daha satışa sunulmayacağını söylediler bu normal bişey mi?

normal. çünkü devri bitti Atrix'in. adamlar yeni modeller satacak.

.
5 replies since 22/7/2013, 23:38   135 views
  Share  
.