Motorola'ya dava açalım

« Older   Newer »

Share  
.
  1. taake
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar şu kernel gelecek diye herkes beklemekten kendini kaybetti. Bende kernel gelecek diye telefonu alanlardanım. Ama daha adam gibi sürüme çok zaman var.
    ama şöyle bir durum var daha önce motorola güncelleme listesinde Atrix'in ICS alacağı vardı sonra listeden çıkartıldı. o tarihlerde telefon alan arkadaşlar bize destek vermeyip yarı yolda bıraktılar biz bu yüzden aldık telefonları diye hak idda edebilirler mi?

Ya telefonları geri alacak motorola o zaman satın alınan yada seve seve kernel yapmak zorunda kalmayacak mı?

.
  2. El Fuego
        Like  

.

User deleted

at&t kullanıcılarına verildi update, dünyaya verilmedi. birşey çıkmaz. 2 sene öncesinin modeli olmasına rağmen günümüz telefonlarıyla kafa kafaya gidiyor bu ufaklık. update verselerdi diğer iş ortaklarının ürettikleri telefonlar depolarda küflenirlerdi.

ben bu sene aldım atrix i. razr mazz tan geçtim üstelik. razr dan çok çok daha hızlı şu haliyle... açamadığı bir uygulama da yok. ics olsaydı, tozu dumana katardı.

.
  3. taake
        Like  

.

User deleted

QUOTE (El Fuego @ 24/7/2013, 22:56) 
    at&t kullanıcılarına verildi update, dünyaya verilmedi. birşey çıkmaz. 2 sene öncesinin modeli olmasına rağmen günümüz telefonlarıyla kafa kafaya gidiyor bu ufaklık. update verselerdi diğer iş ortaklarının ürettikleri telefonlar depolarda küflenirlerdi.

ben bu sene aldım atrix i. razr mazz tan geçtim üstelik. razr dan çok çok daha hızlı şu haliyle... açamadığı bir uygulama da yok. ics olsaydı, tozu dumana katardı.

aynen öyle olurdu çok güçlü telefon. onlara verilen update'yi biz niye yükleyemiyoruz. portlayan yok mu adamlar neler yapıyor?

.
  4. erci77
        Like  

.

User deleted

Hiç bir atrix e update gelmedi. ABD de gelen güncelleme değil sadece indirim olayı. Atrix e ICS yok ama siz ICS isterseniz atrix i getirin ICS li yeni motorola tel de 100$ indirim yapalım dediler.

.
  5. taake
        Like  

.

User deleted

QUOTE (erci77 @ 25/7/2013, 00:17) 
    Hiç bir atrix e update gelmedi. ABD de gelen güncelleme değil sadece indirim olayı. Atrix e ICS yok ama siz ICS isterseniz atrix i getirin ICS li yeni motorola tel de 100$ indirim yapalım dediler.

o halde dava açmayalım mı bu dalga geçen şirkete.

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

Bosuna parmaklarinizi yormayin :-)
    Adamlar en bastan uyariyorlar "motorola her turlu degisikligi yapma hakkina sahiptir" diye...
    Atrixinizi satip baska bir sey alin, bu saatten sonra kimse kernel falan yapmaz bence, hele ki yeni cihazlar ciktigi icin :-)

.
  7. yelkowan
        Like  

.

User deleted

motomodtr.forumcommunity.net/?t=53825891

Aynı konuyu ben de düşünüyorum destek bulamadığım için vazgeçtim.
    İstanbuldaysan konuyu bi konuşalım 2 kişi de olsa önce tüketici hakları Mahkemesi'ne gidelim o sırada prosedürü öğrenir ona göre gerekli yerlere başvurunuz.

.
  8. Semseddin
        Like  

.

User deleted

ABD'de ATRIX 4G kullanıcılarına verilen ICS sözü tutulmamışken ve kimse orada bile motorola'yı dava etmemişken, Türkiyede ATRIX olarak satılan ve hiçbir zaman ICS sözü verilmeyen cihaza gelmeyen ICS güncellemesi için kimi nereye dava edebilirsin ? Önce bu soruyu cevapla, ondan sonra dava edersin :D

.
  9. El Fuego
        Like  

.

User deleted

ben verildi sanıyordum. yanlış bilgiye sahipmişim.

kusura bakmayın :)

.
  10. border force
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 26/7/2013, 22:41) 
    ABD'de ATRIX 4G kullanıcılarına verilen ICS sözü tutulmamışken ve kimse orada bile motorola'yı dava etmemişken, Türkiyede ATRIX olarak satılan ve hiçbir zaman ICS sözü verilmeyen cihaza gelmeyen ICS güncellemesi için kimi nereye dava edebilirsin ? Önce bu soruyu cevapla, ondan sonra dava edersin :D

:D :D

.
  11. taake
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 26/7/2013, 21:41) 

onlar açmamış olabilir ama güncelleme listesinde vardı ve telefon satıştaydı alanlar aldı. biz hakkımızı arasak bunun nesi kötü?

QUOTE (yelkowan @ 26/7/2013, 06:38) 
    motomodtr.forumcommunity.net/?t=53825891

Aynı konuyu ben de düşünüyorum destek bulamadığım için vazgeçtim.
    İstanbuldaysan konuyu bi konuşalım 2 kişi de olsa önce tüketici hakları Mahkemesi'ne gidelim o sırada prosedürü öğrenir ona göre gerekli yerlere başvurunuz.

İstanbul'da değilim. öyle şeyler söylemişler ve söylediler ki şevkim kırıldı. sanki kendi atrix'im için söyledim bunu.
    Normal bir vatandaşın yapmaya uğraştığı kerneli beklemek çok mu normal? bir olup hakkımızı arasak olaylar belki beklenmeyen bir noktaya gelirdi. herkes 5 TL verse bir şey kaybetmez en azından deneyip daha iyi yenilmiş olurduk. zaten aldığımdan beri yüzüm gülmedi şu atrix'i ilk akıllı telefonum. hizlial.com dan aldım ve refurbished olduğunu öğrendim. herkes kazıkladı bizi. Cem Uzan'da zamanında motorola'yı dolandırmıştı. iyi yapmış derim.

.
10 replies since 24/7/2013, 21:33   696 views
  Share  
.