Atrix Teleservice Acil Bakin

« Older   Newer »

Share  
.
  1. patron1111
        Like  

.

User deleted

Arkadaslar telefonumu 20 gün önce açma kapama tusu çalismamasi nedeniyle teleservice götürdüm. Bugün internetten baktigimda Telefonunuzu Kutu ve Aksesuarlari; ile Birlikte Servisimize Ulastiriniz mesajini gördüm. SS ise burda ;

Sizce cihazin durumu nedir ? Yenisini verme ihtimalleri var mi ?

qs3ux

.
  2. beefytr
        Like  

.

User deleted

Yok... oyle olsa yazarlardi :-)

.
  3. patron1111
        Like  

.

User deleted

o zaman kutu ve aksesuarları neden istiyorlar

.
  4. sahin_dag
        Like  

.

User deleted

telefonu yenisi ile değiştirecekler ve kutulu dğeişim olacak (muhtemelen her zamanki gibi yurt dışından refurbished çakacaklar bize). Ama gariptir benimde aynı yazışmalar ve görüşmeler üstüne 3-4 gündür sitede ÜCRET iadesi yazıyor.

.
  5. hispanic
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar benimde Z , E , W tuşları ve Parmak okuyucu çalışmıyor , bende kutuyla mı gönderim komple ? , Batarya çok kötü ısınıyor şarzım günlük kullanımda (mesaj ve konuşma sadece) 18saat gidiyor .. çok ısınınca reset atıyor , Tuş kilidini açınca takılmalar ve ekranda kendi kendine hareket etmeler başlıyor? .. bende yollayım değilmi artık garantiye , hepsiburadadan 10ay önce almıştım bu hale geldi?

.
  6. patron1111
        Like  

.

User deleted

QUOTE (sahin_dag @ 26/7/2013, 12:56) 
    telefonu yenisi ile değiştirecekler ve kutulu dğeişim olacak (muhtemelen her zamanki gibi yurt dışından refurbished çakacaklar bize). Ama gariptir benimde aynı yazışmalar ve görüşmeler üstüne 3-4 gündür sitede ÜCRET iadesi yazıyor.

acaba ne kadar ücret iade ederler

QUOTE (hispanic @ 26/7/2013, 13:22) 
    arkadaşlar benimde Z , E , W tuşları ve Parmak okuyucu çalışmıyor , bende kutuyla mı gönderim komple ? , Batarya çok kötü ısınıyor şarzım günlük kullanımda (mesaj ve konuşma sadece) 18saat gidiyor .. çok ısınınca reset atıyor , Tuş kilidini açınca takılmalar ve ekranda kendi kendine hareket etmeler başlıyor? .. bende yollayım değilmi artık garantiye , hepsiburadadan 10ay önce almıştım bu hale geldi?

amman hocam telefonu bu şekilde kullanamam demedikce yollama sakın. bi yerini yaparlar bi yerini bozarlar 3 4 ayda bi teleserviceye gidersin artık benim gibi

.
  7. hispanic
        Like  

.

User deleted

mesaj yazılmıyor yani klavye hariç şuan bi sorun yok , arama yapmak için kullanıyorum resmen

.
  8. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 26/7/2013, 00:31) 

Eksik okumusum :-)
    Galiba degistirecekler; gerci ilginc sadece cihaz degistirmeleri gerekiyordu....

.
  9. patron1111
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 26/7/2013, 18:46) 
    mesaj yazılmıyor yani klavye hariç şuan bi sorun yok , arama yapmak için kullanıyorum resmen

kardesim senin problemin büyük ihtimalle yazılımsal.

QUOTE (beefytr @ 26/7/2013, 22:04) 
    QUOTE (beefytr @ 26/7/2013, 00:31) 

Eksik okumusum :-)
    Galiba degistirecekler; gerci ilginc sadece cihaz degistirmeleri gerekiyordu....

kutulu degisim dedikleri sanırım bu :)

.
8 replies since 25/7/2013, 16:31   228 views
  Share  
.