Atrix Garanti

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Revelom
        Like  

.

User deleted

Herkese Merhaba

Atrix telefonumun titreşiminde sorun var.. Genelde çalışıyor ama bazen aniden gidiyor telefonun yanına yada arkasına parmağımla hafifçe vurunca düzeliyor :D Şimdi servise göndereceğim ama istanbulda hangi servis alıyor atrix'i ? Bir de test yapabileceğim titreşim vs. için bi uygulama var mı ? Yazılımsal olduğunu sanmıyorum orjinal rom bile yükledim ama yine de test yapıp göndermek istiyorum..

.
  2. hispanic
        Like  

.

User deleted

Teleservice İstanbul

Adres
    Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR-34848
    Telefon Numarası
    +90 216 458 97 97
    Faks Numarası
    +90 216 442 65 55
    E-Mail Adresi
    [email protected]

Burdan ulaşabilirsin arkadaşım , ben gönderdim bekliyorum , benim çok sorunu vardı 1 A4 dolusu yazı

.
  3. Revelom
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 1/8/2013, 16:39) 
    Teleservice İstanbul

Adres
    Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. No:134 Maltepe TR-34848
    Telefon Numarası
    +90 216 458 97 97
    Faks Numarası
    +90 216 442 65 55
    E-Mail Adresi
    [email protected]

Burdan ulaşabilirsin arkadaşım , ben gönderdim bekliyorum , benim çok sorunu vardı 1 A4 dolusu yazı

Telefon açtım ama müşteri hizmetlerine bağlanamadım.. Öyle bir seçenek yok sanki.. Telefon ile görüşme yapabildiniz mi siz ? Görüşme yapmadan nasıl yollayabilirim telefonumu ?

.
  4. hispanic
        Like  

.

User deleted

0312 230 55 30 ara arkadaşım , sonra imei sorgulatmadan tlf arıza menüsüne geç ordan apple markayı seç müşteri hizmetlerine soru sor , başka türlü bağlanılmıyor

.
  5. Revelom
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 1/8/2013, 18:56) 
    0312 230 55 30 ara arkadaşım , sonra imei sorgulatmadan tlf arıza menüsüne geç ordan apple markayı seç müşteri hizmetlerine soru sor , başka türlü bağlanılmıyor

Bu ankara numarası.. Bunlar biliyorlar mı ki ? Yani ankaraya mı gönderiyorsun servis için kargoyla falan nasıl yapıyorsun ?

.
  6. hispanic
        Like  

.

User deleted

bu ankara numarası değil çağrı merkezi numarası , sadece bilgi alabilirisin okadar .

.
  7. Revelom
        Like  

.

User deleted

Eyvallah hocam pazartesi bi ararım. Teşekkürler

.
6 replies since 1/8/2013, 13:34   141 views
  Share  
.