ekranın belli bir kısmı dokunmuyor

« Older   Newer »

Share  
.
  1. pr0100
        Like  

.

User deleted

arkadaslar telefonu düsürdükten soora ufak bir bölgesi dokunmamaya basladı yan sekilde yazabiliyorum fakat düz tuttugum zaman i ve k tuşları dokunmuyor.Stock roma döndüm sonuc yine aynı.Garantiye yollamam gerekiyor mu yoksa bir çözümü var mı?

.
  2. sertgert
        Like  

.

User deleted

Düşürdükten sonra olması, rom değişmeyle düzelmemesi sorunun donanımsal olduğunu gösteriyor en iyisi servise gönder sen.

.
  3. hispanic
        Like  

.

User deleted

Aynı sorun bende oldu işte , Servise gönder bekleme yapma hocam

.
  4. pr0100
        Like  

.

User deleted

oyle yapayım artık sagolun arkadaslar .

.
  5. pr0100
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 3/8/2013, 18:38) 
    Aynı sorun bende oldu işte , Servise gönder bekleme yapma hocam

hocam telefonu servise verirken bi acıklama istediler mi ne dedin ? düşürdüm falan demedin değil mi?

.
  6. atasayar71
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar servise giden telefonların akıbeti hakkında bilgisi olan varmı acaba.benimde dokunmatikde de problem var. x-s-e harflerinin denk geldiği kısım boydan boya basmıyor.servisde yedek parça ve cihaz olmadığı söyleniyor. o yüzden servise göndermekte tereddütteyim.

.
  7. benistemem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (atasayar71 @ 4/8/2013, 12:03) 
    arkadaşlar servise giden telefonların akıbeti hakkında bilgisi olan varmı acaba.benimde dokunmatikde de problem var. x-s-e harflerinin denk geldiği kısım boydan boya basmıyor.servisde yedek parça ve cihaz olmadığı söyleniyor. o yüzden servise göndermekte tereddütteyim.

Ben bir-bir buçuk ay önce telefonu ölü pixel yüzünden servise yollamıştım ekranı değiştirmişlerdi, sanırım en son ekranı benim telefona taktılar :D Şaka bir yana adamlarda parça kalmamış ondan ötürü ücret iadesi yapıyorlar, yani telefonu gönderene ücret iadesi çıkıyor en azından :D

.
  8. pr0100
        Like  

.

User deleted

inşallah para iadesi yaparlar bana da :)

.
  9. benistemem
        Like  

.

User deleted

QUOTE (pr0100 @ 4/8/2013, 13:05) 
    inşallah para iadesi yaparlar bana da :)

gönderdin mi telefonu sen?

.
  10. DirtyMoney
        Like  

.

User deleted

ben gönderdim bana para iadesi dediler dün kaç gün içersinde hangi işlemi yaparsam paramı alırım. ayrıca piyasada max 750 tl ye nasıl cihazlar var

.
  11. hispanic
        Like  

.

User deleted

ben telefonu 5 gün önce gönderdim halen kayıt altına alınmamış Telefonum piyasada yok garantide , nerde kimde belli değil??? nezaman sistemde çıkar bilmiyorum

.
  12. pr0100
        Like  

.

User deleted

benimkide gönderilmiş garantiye ama daha dönen olmadı telefonla mı ulastılar sana DirtMoney.

.
11 replies since 3/8/2013, 12:54   165 views
  Share  
.