Atrix ilk aldığım gibi ne yapmalıyım bu telefona?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. taake
        Like  

.

User deleted

Ben atrix'i aldığımdan beri hiç müdahalede bulunmadım. root bile atmadım. kernel v.s rom birşey yüklemeli miyim önerileriniz nedir?

.
  2. proton252
        Like  

.

User deleted

Orjinal rom ile sıkıntınız yok ise hiç bir şey yapmayın bence. Şu anda adam gibi çalışan romlar da sonuçta gingerbread (cm7, mrom, nottactrix vb).

Video, parmak izi, webtop olmasada olur derseniz cm10 günlük kullanıma uygun.

.
  3.     Like  

.

Uzman Modder

Group
    Moderatör

Status
    Eğer performansı size yetiyorsa şarj süresi vs.. bence hiç bozmayın kalsın öyle..Çünkü root yaptıktan sonra unlock da yapıcaksınız ve sürekli rom değiştiriceksiniz birisi güzel gelir bir süre sonra kasmaya başlar yada size öyle gelir bir başka rom yüklersiniz yedekler kayıtlar yapa yapa sizi bıktırır dediğim gibi eğer şuanki halinden memnunsanız bence hiç değiştirmeyin bende hastalık yaptı mesela 15 tane rom denemişimdir ve 15 inde oyunları programları tekrar tekrar indir bıkkınlık getirdi.. :)

.
  4. sanaldi
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlara katılıyorum root ve unlocktan sora telefon araç olmaktan çıkıyor bi amaç haline geliyor. Sürekli bi rom arayışına giriyorsun. Atrixtede mükemmel denebilecek bi rom olmadığı için sürekli bi memnuniyetsizlik hali oluşuyor. Ama şunu soyleyelim kernel çalışmasından günlük kullanımda bizi epeyi tatmin edecek romlar geliyor diyebilirim. Biz işaret verene kadar telefona dokunma bence :)

.
  5. fairboy
        Like  

.

User deleted

aynen bende döndüm dolaştım yine stock roma geldim

.
  6. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Stock rom baz alınarak modlanmış custom rom'lar deneyebilirsiniz. Misal gingermod, nottactrix vb..

.
  7. taake
        Like  

.

User deleted

herkese teşekkürler. buradan çıkarmam gereken sonuç kernele kadar bekliyorum telefona hiç bir işlem yapmıyorum.

.
6 replies since 6/8/2013, 16:45   186 views
  Share  
.