ATRİX SORUN...

« Older   Newer »

Share  
.
  1. klas4885
        Like  

.

User deleted

benim üç tane sorun var. birinisi telefon kapalı sarja taktığımda batarya işareti yanıp sönüyor fakat sarj oluyor bu normal mi ? ikincisi telefonu %98 den fazla sarj edemiyorum ve üçüncüsü cm 10.1 kullanıyorum clean master ile boşaltmama rağmen ram 400mbnin altına düşmüyor ?

.
  2. Mayor37
        Like  

.

User deleted

1. SORUN cm10da şarja taktınğında turuncumsu ışık yanıp söner büyük ihtimal cm10.1 de vardır o özellik kapatabilrisn ayarlardan
    2. sorun bununda ayarı var ama unuttum biri yazar elbette batarya Kalibrasyondu galiba

.
  3. klas4885
        Like  

.

User deleted

uyarı ışığını demiyorum kardeş ekranda bataryanın nekadarının dolduğunu gösteriyorya kapalıyken ozaman ekran gelip gidiyor. batarya kalibrasyonunu yaptım değişen bişey olmadı

.
  4. Semseddin
        Like  

.

User deleted

İlginç bir sorun, orjinal rom'da böyle bir sorunu var mı, bunu deneyin önce. Atrix'de batarya'nın %100 dolmaması sık görülen bir hadise, önemi olmasa da sinir edebilir. Kalibrasyonu tekrardan doğru şekilde deneyin. Olmaması imkansız.

.
  5. klas4885
        Like  

.

User deleted

4154mv batarya kalibrasyonu yapmak için telefonun srjını bititriyorum kaoalıyken sarja takıyorum ekran gelip gidiyor. batarya dolduğunda şarjdan çıkarmadan bataryayı çıkarttığımda batarya yok uayarısıda vermiyor

.
4 replies since 6/8/2013, 23:22   134 views
  Share  
.