Atrix rom önerileri

« Older   Newer »

Share  
.
  1. engin_100
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar iki günden beri sürekli rom bakıyorum ancak stabil hatası olmayan bir rom bulamadım. CM 10.1 yükledim kamerası çalışmıyor CM 10 yükledim onunda video modu çalışmıyor en sonunda cm 7.2 yükledim ancak onunda geçişleri hoşuma gitmedi. İstediğim akıcı hızlı görseli güzel olan bi rom miui nun cm 7 tabanlısını yükledim o da beklediğim gibi çıkmadı. Güzel bir rom linki ile birlikte önerebilirmisiniz. Parmak izi okuyucu çalışmasada olur kullanmıyorum zaten ama kamerası çalışmalı. Birde görsel olarak ıcs veya jb gibi olursa iyi olur. Miui de olur görselini çok beğeniyorum.

.
  2. fairboy
        Like  

.

User deleted

Bende 1.5 yıldır güzel bi rom bulamadım

.
  3. engin_100
        Like  

.

User deleted

QUOTE (fairboy @ 12/8/2013, 15:02) 
    Bende 1.5 yıldır güzel bi rom bulamadım

siz şuan hangi romu kullanıyorsunuz

.
  4. klas4885
        Like  

.

User deleted

10.1 son versiyonunda kamera çalışıyor ben kullanıyorum menunum.

burdan indir . www.linuxmobile.org/atrix/cm10-1

.
  5. engin_100
        Like  

.

User deleted

QUOTE (klas4885 @ 12/8/2013, 15:44) 
    10.1 son versiyonunda kamera çalışıyor ben kullanıyorum menunum.

burdan indir . www.linuxmobile.org/atrix/cm10-1

siteye giriş yapınca hdmı ve wifi yi hatalar bölümüne yazmış çalışmıyorlarmı acaba

.
  6. klas4885
        Like  

.

User deleted

wifi çalışıyor sadece bildirim yerinde kullanılabilir ağları göstermiyor. hdmı denemedim hiç

.
  7. engin_100
        Like  

.

User deleted

QUOTE (klas4885 @ 12/8/2013, 23:18) 
    wifi çalışıyor sadece bildirim yerinde kullanılabilir ağları göstermiyor. hdmı denemedim hiç

romu denedim wifi paylaşımı ve hdmı çalışmıyor başka önerebileceğiniz rom varmı

.
  8. serserim_09
        Like  

.

User deleted

hocam şuan için en iyi rom cm 10 video kamera problemini videocamillusion pro ile halledebilirsin apk sitelerinde var program 1080 p video oynatmak içinde marketten mx player ile mx playerin codecini indir rom arama derdi olmadan kullanırsın şarjıda diğer romlara göre iyi gidiyor ben şuan 20/02 tarihli romu kullanıyorum ve bir probleme rastlamadım daha....hiçbirşeyle uğraşmak istemiyorum sadece rom diyorsan da mrom cm7 sini öneririm hem görsel olarak hem kullanım olarak iyi

.
  9. Semseddin
        Like  

.

User deleted

2.3.5 stock CHINA ME860 yazılımı temelli Now Blast isimli aşağıdaki rom'u yükleyip inceleyin derim. CM10 ve türevlerinde olduğu gibi neresinde hatalar var, ne zaman su koyuverecek korkusuyla değil, Nereleri geliştirilmiş ve nasıl daha faydalı kullanırım diyeceğiniz bir custom rom. Şu anda atrix'im olsa deneyeceğim ilk rom olurdu. 1080P video kaydı + webtop 2.3.5 + nebtop, çift taraflı görüşme kaydı gibi artıları var.

www.4shared.com/folder/ZYWxjgJB/Atrix4g.html

Nasıl yükleneceğini ve paylaşımı forumun aktif atrix kullanıcıları yapsa daha iyi olur.

.
  10. beefytr
        Like  

.

User deleted

Elbette CWM ile...
    3 wipe ve sonra yolla :-)
    Ama artik Atrix'e elvedaaaaaa diyorum :-)

.
  11. klas4885
        Like  

.

User deleted

ne almayı düşünüyorsun kardeş

.
  12. klas4885
        Like  

.

User deleted

S T O C K R O M E N İ Y İ S İ

.
  13. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (klas4885 @ 22/8/2013, 00:10) 
    ne almayı düşünüyorsun kardeş

aldim bile...
    moto x henuz kisillestirme ozelligi ile satilmiyor abd de bile, o yuzden zaman var...
    diger yandan droid maxx da artirilabilir hafizadan yoksun geldi, onu da salladim - ki amerika dagitimi daha yeni basliyor, kuyuruga girmis olsam da ne zaman teslim edilecegi pek net degildi.
    o yuzden batarya dedim ve razr maxx hd aldim :)

.
  14. hispanic
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 21/8/2013, 18:08) 
    2.3.5 stock CHINA ME860 yazılımı temelli Now Blast isimli aşağıdaki rom'u yükleyip inceleyin derim. CM10 ve türevlerinde olduğu gibi neresinde hatalar var, ne zaman su koyuverecek korkusuyla değil, Nereleri geliştirilmiş ve nasıl daha faydalı kullanırım diyeceğiniz bir custom rom. Şu anda atrix'im olsa deneyeceğim ilk rom olurdu. 1080P video kaydı + webtop 2.3.5 + nebtop, çift taraflı görüşme kaydı gibi artıları var.

www.4shared.com/folder/ZYWxjgJB/Atrix4g.html

Nasıl yükleneceğini ve paylaşımı forumun aktif atrix kullanıcıları yapsa daha iyi olur.

link çalışmıyor patron

internette araştırdım şimdi , 2012 romu buldum yeni güncelleme yok bu romda ama yada ben bulamadım

.
  15. klas4885
        Like  

.

User deleted

ÇİN ROMUNU DENEDİM MOBİL HAT ÇALIŞMIYOR VE TELEFON ARADA RESET ATIYOR.

QUOTE (klas4885 @ 24/8/2013, 23:34) 
    ÇİN ROMUNU DENEDİM MOBİL HAT ÇALIŞMIYOR VE TELEFON ARADA RESET ATIYOR.

bunlarda düzgün olsaymış stock roma bin basar cidden

.
14 replies since 12/8/2013, 12:48   560 views
  Share  
.