Telefon için değişiklik?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. kemal06
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere, ben telefona daha önce hiç rom yüklemedim ihtiyaç da duymadım açıkçası siz rom yükleme mi önerir misiniz acaba?Açıkcası telefona launcher bile yüklemedim biraz değişiklik istiyorum ne yapmalıyım sizce?

.
  2. hispanic
        Like  

.

User deleted

rom iyi olur , bir Mrom Cm7 yap şarzın 4 gün gider ,

.
  3. kemal06
        Like  

.

User deleted

Öncelikle cevap yazdığın için teşekkür ederim, romu inceliyecem :)

.
  4. hispanic
        Like  

.

User deleted

QUOTE (kemal06 @ 16/8/2013, 23:23) 
    Öncelikle cevap yazdığın için teşekkür ederim, romu inceliyecem :)

İlk başta go launcher yükle (zaten kendi romun üzerinde)

sonra Rom olarak Mrom Cm7 ( stock romdaki gibi herşey çalışıyor webtop hariç )

Sonrada CM10 4.1.2 yükle ( kamera ve parmak okuyucu yok )

hangisi hoşuna giderse bak dene ..

Ben 9 ay içinde kaç kere rom flashladığımı bilmiyorum en son tlelefon donanımsal arızalar vermeye başladı ve garantiye gönderdim 5günde geldi yapılmş bir şeklde ..

tavsiyem şu rom deneyim bu romu deneyim yapma .. sana dediğim gibi bu 2 romdan başka stabil olan yok , boşuna telefonunu yorma , XDA'nın sitesindeki BÜTÜN romları denedim hatta Froyo 2.2.2 atrix in kutusunun üstündeki romu bile buldum onu bile yükledim ... ya stock romdakal yada karar sana kalmış

iyi Flashlamalar :))

.
  5. CemDogu™
        Like  

.

User deleted

Stabil olan hiçbir rom yok açıkçası, stabil denen stok rom da çok telefon kullanan biri için kullanışlı değil

benim kanaatim, CM7 kurun ama o da stabil değil.Her telefonda değişiklik gösteriyor...

.
  6. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Neutrino3.02 yi sonuna kadar öneririm. Mromda ekran döndürürken felan bekleme meydana geliyor klavye tuşlari bana göre aşırı küçük. XDA daki her romu yükledim bi kaç gün kullandım. Neutrıno iyidir iyi :)

.
5 replies since 16/8/2013, 13:50   188 views
  Share  
.