Kafam karıştı...

Failed to boot 4

« Older   Newer »

Share  
.
  1. cnpstar
        Like  

.

User deleted

Telefonun dokunmatiğinde sorun vardı hatta CWM de bile cihaz kendi kendine seçimler yapıp duruyodu telefonu aldıgımdan berı neutrinodayım ve dokunmatik için stock rom yükleyin ve fastboottan temizlik yapın dediler ama benim şarj az oldugu icin ugrasmak istemedim data/cache dalvik/system/osh/preınstall/emmc yapıp çıktım ve orj romu kurmak için rsd lıte dan başlattım flashı ancak flashın ortasında zipi tamamen flashladıgımı farkettim...

Bişiler dedi RSD telefonda şuan failed to boot 4 starting RSD mode diyor.

Semseddin abi CWM yi fastboottan flashlayın fastbootu açıp wipelari yapmak istediğimde bu hataları alıyorum ve telefon ekranında kırmızı kırmızı uyarılar veriyor

rlz2s

Telefonun şarjıda bitmek üzere nasıl yapacaz bunu ?

Multitouch testinde ekranın altında Z A E tuşları çalışmıyor parmagımı oraya getirsem program sanki 5 parmakla kullanıyor 5 parmak izleeri gösteriyor ve o 5 parmak izlerini gösteren yuvarlaklar yerinde sn bile durmuyor. Forumu didik didik ettim zorunda olmasam açmazdım bunu. Şimdiden yardım eden herkese çok teşekkürler

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Fastboot yada rsd lite üzerinden flashlama yapamama sebebin zaten bataryanın boş olmasıdır. Bataryayı bir şekilde doldurup tekrar deneyin. Dokunmatikte ki felç noktaları düzeltmek için pdsfix deneyebilirsin.

Kolay gelsin cnpstar.

.
  3. hispanic
        Like  

.

User deleted

Bu hata için ben garantye gönderdim ekran değişimi yapıldı bende hatta kasa falanda değştirdiler 5gün içinde geri geldi . z e a w tuşları basmıyordu bendede

.
  4. atasayar71
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 18/8/2013, 22:19) 
    Bu hata için ben garantye gönderdim ekran değişimi yapıldı bende hatta kasa falanda değştirdiler 5gün içinde geri geldi . z e a w tuşları basmıyordu bendede

garantiye nezaman gönderdin söylermisin lütfen.bende de var aynı sorun.pdsfix denedim olmadı..serviste parça yok deniyordu.parça temin ettiyse servis bende hemen göndereyim servise.bilgi verirsen sevinirim..

.
  5. hispanic
        Like  

.

User deleted

QUOTE (atasayar71 @ 18/8/2013, 22:55) 
    QUOTE (hispanic @ 18/8/2013, 22:19) 

garantiye nezaman gönderdin söylermisin lütfen.bende de var aynı sorun.pdsfix denedim olmadı..serviste parça yok deniyordu.parça temin ettiyse servis bende hemen göndereyim servise.bilgi verirsen sevinirim..

Burda yazanlara bakma sen , 1 agustosta gönderdim araya cmrtsesi pazar girdi 5 ağustos işlem , araya bayram girdi 12 ağustos evde telefon ,

Tatillere denk getirmemeye çalış :D , parça yok falan değil adamlar arka kapak ve anakart hariç herşeyi değişmişler telefonda

.
  6. cnpstar
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Semseddin @ 17/8/2013, 21:02) 
    Fastboot yada rsd lite üzerinden flashlama yapamama sebebin zaten bataryanın boş olmasıdır. Bataryayı bir şekilde doldurup tekrar deneyin. Dokunmatikte ki felç noktaları düzeltmek için pdsfix deneyebilirsin.

Kolay gelsin cnpstar.

Şuan stock romu flashlıyorum ve o batarya şarj eden mereti bulmam saatlerimi aldı

Eğer pdsfix de işe yaramazsa ve garantiye yollarsam ne kadar tutar acaba ?

Edited by cnpstar - 20/8/2013, 21:39

.
  7. cnpstar
        Like  

.

User deleted

pdsfixi flashlamaya çalıştığımda

rqt7f

böyle diyor... bir çözümü varmı bunun ya

Edited by cnpstar - 20/8/2013, 21:39

.
6 replies since 17/8/2013, 19:13   185 views