Unlock Sonrası Wi-Fi Sorunu ve CWM

Bi El Atın Bea

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Halil
        Like  

.

User deleted

Evet arkadaşlar unlock adımlarını uyguladım ve telefon unlocked yazısı ile açıldı fakat wifi ye bağlanmıyor İP adresi alınıyor.. diyor öylece kalıyor ağı şifresiz yaptığım halde girmiyor..
    Varsa çözümünü söylerseniz sevinirim.
    Ben rom yükleyerek belki sorunun kalkıcağını düşünüyorum fakat cwm yükleyemiyorum her yerde rom manager ile kurulum anlatılmış fakat wifi olmadığı için yükleyemiyorum elle kurulumu var mıdır ?
    İyi Forumlar ..

.
  2. Semseddin
        Like  

.

User deleted

Merhaba Halil,

Modem'i kapatıp açmayı denedin mi ? İnternet'e bağlanamaman bootloader unlock yada cihazla ilgili olamaz.

.
  3. Halil
        Like  

.

User deleted

Yok hocam mesele modemle ilgili değil her şeyi denedim, unlock olayı şöyle oldu ;
    unlock için gereken flashlanacak dosyası 2 kere flashlayıp fastboot işlemine geçtim acaba bundan mıdır.
    ve sadece kendi wifim değil hiçbir wifiye bağlanmıyor unlock yapmadan önce düzgün çalışıyordu.telefona orjinal rom veya başka bir rom yüklemeyi düşünüyorum düzelirse düzelir düzelmezse garantiye vericem, cwm elle kurmanın yolu var mıdır hocam ?

.
  4. klas4885
        Like  

.

User deleted

rom managern apksınıyla yap işlemi

yada fastboot ile

.
  5. Halil
        Like  

.

User deleted

yok hocam zaten rom manager apk kurdum cwm kurmak için program internet istiyordu ondan dedim ama sorun kalmadı artık şükür
    Orjinal romu flashladım sorun halloldu 10 gb dosya gitti ama önemli şeyler değildi zaten
    sağolun ilgilendiğiniz için

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

elle nasil cwm kuracaginiz atrix forumunda var...
    en garantisi zaten elle kurulum...

.
5 replies since 21/8/2013, 16:51   86 views
  Share  
.