telefonun ekranı böylesine çatlar mı ???

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ferromanganez
        Like  

.

User deleted

1m den beton zemine düştü görüntü çok kötü olmasına rağmen dokunmatikte en ufak algılama sorunu yok. telefonu 1 ay boyunca ( 23 eylüle kadar ) manisa dışında yaptıramıcam sakaryada okuyorum orda motorola teknik servisi varmış manisada 4 yere sordum türkiyede atrix ekran olmadığını söylediler 5. yer izmirden getirtip işçilik + ekran için 150 tl istediler benim aklıma takılan şey dokunmatikte hiçbi sorun yok renkte de problem yok ekranın çatlak olması 150 tl patlar mı dokunmatiğinin nasıl çalıştığını pek anlamıyorum. telefoncu bana ekranla dokunmatiğin bir çalıştığını söyledi pek anlamadığım için de söylediği şeylere emin olamadım. bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilir mi 150 tl çok mu dokunmatik çalışıyo olmasına rağmen cam ı bukadar tutar mı yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

rw735

.
  2. haktan
        Like  

.

User deleted

Hocam bir ic ekran vardir bide dis ekran.Senin dıs ekran kırılmıs yani dokundugun kisim bide bunlari algilayan ve goruntuyu veren ic ekran vardir o da saglam gozukuyor.Full ekran degisimi 190 tl ic ve dısı degistirceklerse 150 gayet iyi bence.Eger sadece disi degisitircekelrse 150 fazla gibi geldi

.
  3. Semseddin
        Like  

.

User deleted

150 lira normal bir fiyat, geçmiş olsun.

.
  4. ferromanganez
        Like  

.

User deleted

sanırım ekran tamamiyle değişcek yorumlarınız için teşekkürler :)

.
  5. selduman
        Like  

.

User deleted

http://www.sanalpazar.com/Motorola-Atrix-D...ir__isp12449173

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (ferromanganez @ 25/8/2013, 10:02) 
    1m den beton zemine düştü görüntü çok kötü olmasına rağmen dokunmatikte en ufak algılama sorunu yok. telefonu 1 ay boyunca ( 23 eylüle kadar ) manisa dışında yaptıramıcam sakaryada okuyorum orda motorola teknik servisi varmış manisada 4 yere sordum türkiyede atrix ekran olmadığını söylediler 5. yer izmirden getirtip işçilik + ekran için 150 tl istediler benim aklıma takılan şey dokunmatikte hiçbi sorun yok renkte de problem yok ekranın çatlak olması 150 tl patlar mı dokunmatiğinin nasıl çalıştığını pek anlamıyorum. telefoncu bana ekranla dokunmatiğin bir çalıştığını söyledi pek anlamadığım için de söylediği şeylere emin olamadım. bu konuda bilgisi olanlar yardım edebilir mi 150 tl çok mu dokunmatik çalışıyo olmasına rağmen cam ı bukadar tutar mı yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler

(IMG:http://l1308.hizliresim.com/1d/t/rw735.jpg)

atrix'i açıp yapmayı kendiniz deneyseydiniz 200 lira bile verirdiniz :)
    hem ekran hem de montaj yapmasını bilen için elbette fazla ama 150 liraya hallolacaksa verin gitsin...

.
5 replies since 25/8/2013, 09:02   385 views
  Share  
.