Ön Kamera İçindeki Toz! Lütfen yardım.

« Older   Newer »

Share  
.
  1. gokhanozturk
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar merhaba. Atrixime uygun ekran koruyucu piyasada bulamadığım için, cihazla birlikte gelen dankik ekran koruyucuyla uzun müddet kullandım. Ön kamera git gide bulanıklaşmaya başladı. Mercekle ekran arası baya tozlu. Ekran koruyucudan olduğunu düşünmüştüm.

Ekran koruyucunun ömrü bitti, yeni sipariş verdim internet üzerinden. Telefonla birlikte gelen ekran koruyucuyu çıkardığımda tozlu görüntünün kaybolmadığını gördüm. Belli ki telefonun içinde toz.

Bunun için ne yapabilirim. Ürünü geri göndermek istemiyorum zaten bu değiştirdiğim ürün. Ve bu konu dışında memnundum.

İçini açma gibi bir şey söz konusu olabilir mi, riski nedir? Lütfen yardım edin. Teşekkürler...

Edited by gokhanozturk - 31/8/2013, 00:25

.
  2. hispanic
        Like  

.

User deleted

QUOTE (gokhanozturk @ 30/8/2013, 16:34) 
    Arkadaşlar merhaba. Atrixime uygun ekran koruyucu piyasada bulamadığım için, cihazla birlikte gelen dankik ekran koruyucuyla uzun müddet kullandım. Ön kamera git gide bulanıklaşmaya başladı. Mercekle ekran arası baya tozlu. Ekran koruyucudan olduğunu düşünmüştüm.

Ekran koruyucunun ömrü bitti, yeni sipariş verdim internet üzerinden. Telefonla birlikte gelen ekran koruyucuyu çıkardığımda tozlu görüntünün kaybolmadığını gördüm. Belli ki telefonun içinde toz.

Bunun için ne yapabilirim. Ürünü geri göndermek istemiyorum zaten bu değiştirdiğim ürün. Ve bu konu dışında memnundum.

İçini açma gibi bir şey söz konusu olabilir mi, riski nedir? Lütfen yardım edin. Teşekkürler...

Garantiye gönderince sıfır gibi geliyor zaten, atrix'in içini açmanızı tavsiye etmem

.
  3. gokhanozturk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 3/9/2013, 12:07) 
    QUOTE (gokhanozturk @ 30/8/2013, 16:34) 

Garantiye gönderince sıfır gibi geliyor zaten, atrix'in içini açmanızı tavsiye etmem

hızlıal.com üzerinden almıştım atrix'i. Garantiye de oraya mı göndermem gerekiyor?

.
  4. beefytr
        Like  

.

User deleted

garanti icin teleservis'e gitmesi gerekiyor...

yok illa da kendim yapacağım diyorsanız işte nasıl sökeceğiniz burada...

.
  5. hispanic
        Like  

.

User deleted

QUOTE (gokhanozturk @ 3/9/2013, 15:47) 
    hızlıal.com üzerinden almıştım atrix'i. Garantiye de oraya mı göndermem gerekiyor?

Teleservise göndereceksin 5gün içinde geri gelecek

Detaylı arıza tespitinede

1. fazla ısınıyor
    2.Mobil interneti açınca donuyor
    3.Ön kamerada toz olduğu iin kullanımda sıkıntı oluyor
    4.Şarzı uzun süreli gitmiyor

Diye yapıştır ;) bize sadece 3. numaralı şık önemli olduğu için böyle herşeyine kontrol ederler

.
  6. gokhanozturk
        Like  

.

User deleted

QUOTE (hispanic @ 4/9/2013, 16:04) 
    QUOTE (gokhanozturk @ 3/9/2013, 15:47) 

Teleservise göndereceksin 5gün içinde geri gelecek

Detaylı arıza tespitinede

1. fazla ısınıyor
    2.Mobil interneti açınca donuyor
    3.Ön kamerada toz olduğu iin kullanımda sıkıntı oluyor
    4.Şarzı uzun süreli gitmiyor

Diye yapıştır ;) bize sadece 3. numaralı şık önemli olduğu için böyle herşeyine kontrol ederler

Hocam ben bu konuda baya bi cahilim de. Teleservice, atrix kutusundan çıkan garantör firmanın ismi mi?

.
  7. hispanic
        Like  

.

User deleted

Evet garanti firması , Fatura ve Detaylı arıza bilgisi ile beraber Yurtiçi kargoyla alıcı öder şeklinde gönder

.
  8. beefytr
        Like  

.

User deleted

garantör değil; yetkili servis...

.
  9. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (beefytr @ 5/9/2013, 15:23) 
    garantör değil; yetkili servis...

Garantisi brightstar tarafından sağlanıyor.

.
8 replies since 30/8/2013, 15:34   17927 views
  Share  
.