STOCK ROM KERNEL

« Older   Newer »

Share  
.
  1. klas4885
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar stock rom kerneli nerden bulabilirim. batarya kalibrasyonu yaptığım halde belli süre sonra batarya %90dan fazla şarj olmuyor ve parmakizi düzgün çalışmıyor. bunun için orijinal kerneli bulmam lazım

.
  2. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Uzun aramalar sonucunda buldum. Telefon çıkalı 3-4 sene olduğu için link bulmak neredeyse :D imkansız.
    Zippyshareye upload ettim fakat iki sürüm var d00 ve 1100 kod adlı. İkisinide dene, olumlu sonuç aldığını kullan.

d00 - http://www53.zippyshare.com/v/41672553/file.html

1100 - http://www44.zippyshare.com/v/98375406/file.html

Edited by »CanERYVZ« - 30/11/2013, 07:26

.
  3. klas4885
        Like  

.

User deleted

TEŞEKKÜRLER DOSTUM. BİDE ATRİXLERDE FM RADYO (İNTERNET BAĞLANTISIZ) olmasına rağmen kullanamıyoruz. bunun bir çözümü varmı

.
  4. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (klas4885 @ 16/9/2013, 17:07) 
    TEŞEKKÜRLER DOSTUM. BİDE ATRİXLERDE FM RADYO (İNTERNET BAĞLANTISIZ) olmasına rağmen kullanamıyoruz. bunun bir çözümü varmı

Bahsettiğin konu forumda çok tartışıldı. Cihaza göre değişen bir durum ve malesef çözümü yok.
    AT&T ve T-Mobile 4G telefonlarında bulunan broadcom çip bizlerde yok. Yani ne yaparsan yap nafile :(
    TuneIn ile idare ediyoruz, kotamız yettiğince :D

.
  5. emre.a
        Like  

.

User deleted

stock rom kernel derken stock romda kerenl mi falsh lıyosunuz nası oluyo o iş ya :D

.
  6. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (emre.a @ 30/9/2013, 11:29) 
    stock rom kernel derken stock romda kerenl mi falsh lıyosunuz nası oluyo o iş ya :D

ATRIX ler birçok rom yükleme olayından sonra çeşitli kernellere maruz kaldığı için ekran algılama, çekim gücü, parmak izi algılama ile ilgili sorunlar yaşanıyor. Çözümün stock kernel yüklemek olduğu XDA forumlarında belirtilmiş. Stock rom yükledikten sonra CWM ile flashlayabilirsin.

.
  7. yuksel
        Like  

.

User deleted

bu stock rom u nasıl telefonuma yükleyeceğim Motorola atrix 4G

.
  8. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (yuksel @ 7/1/2014, 16:16) 

Stock rom değil, stock kerneldir. Stock roma dönüş adlı konuyu takip ediniz..

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53684261

.
  9.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (yuksel @ 7/1/2014, 17:16)

QUOTE (»CanERYVZ« @ 7/1/2014, 19:31)
    Stock rom değil, stock kerneldir. Stock roma dönüş adlı konuyu takip ediniz..

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=53684261

Cihaz ATRIX 4G ise kesinlikle bu rehberi uygulamayın. Aman Can hocam dikkat. :thumb_yello.gif:

.
  10. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

QUOTE (smnfrkn @ 7/1/2014, 20:09) 
    Cihaz ATRIX 4G ise kesinlikle bu rehberi uygulamayın. Aman Can hocam dikkat. :thumb_yello.gif:

Cihazın 4G olmadığı aşikar, üye USA ile telefonu bozmuş, sanırım HB, Hızlıal, İncehesap tarzı yerler den almış :D
    Cihazı yurtdışından alan elin parmaklarını geçmez bence forumda :D

.
  11.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (»CanERYVZ« @ 8/1/2014, 15:42) 
    QUOTE (smnfrkn @ 7/1/2014, 20:09) 

Cihazın 4G olmadığı aşikar, üye USA ile telefonu bozmuş, sanırım HB, Hızlıal, İncehesap tarzı yerler den almış :D
    Cihazı yurtdışından alan elin parmaklarını geçmez bence forumda :D

Hocam doğru dediğin de ne olur ne olmaz diyerek. Cihaz brick olursa daha başa bela. Şunu öğrendim hocam, 3 yıllık akıllı telefon kullanıcısıyım ama telefonu yurt dışından alacaksın, bize çürük malları dayıyorlar. :biggrin2.gif:

.
  12. Mert38
        Like  

.

User deleted

Sorum basit olacak ama unuttum tegrapartın d00 mı veya 1100mü olduğuna nası bakıcaz :D

.
  13. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Bu kernelleri bulmak için çok uğraşmıştım. XDA da olan tüm linkler ölü olduğu için çince sitelerde dolaştım ve en sonunda birinin paylaşımındaki linklerin çalıştığını gördüm ve yeniden yükledim. Deneme yanılma yoluyla dedim ama cihaza zarar verebilir. Ben ikisininde sorunsuz çalışacağını umuyorum. Birçok 4G kerneli int sürümlerde de çalışıyor. Bunda da sorun çıkarmaz diye düşünüyorum.

.
12 replies since 14/9/2013, 23:33   613 views
  Share  
.