Motorola Atrix rom

Motorola Atrix rom

« Older   Newer »

Share  
.
  1. soner251
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar telefona rom atmak istiyorum ilk önce nasıl yapılır ve en iyi rom hangisidir.
    istediğim rom android 4.0 ve çoğu özellikler çalışıyor olması varmıdır böyle bir rom ?

.
  2. khramn
        Like  

.

User deleted

En iyi rom mevcut yüklü olan stok rom. Bir sürü çalışmayan özellik ve bir sürü sorun istiyorsan diğer romları deneyebilirsin.

.
  3. Mavi Tuna
        Like  

.

User deleted

CM7 ROM gayey tatmin edici ve performanslı.

Stock Rom çok az kullandığım için yorum yapamayacağım.

.
  4. soner251
        Like  

.

User deleted

en iyi rom mevcut rom olsa ne yazarki 2 dakkadan sonra açılıyorsa ve android sürümü 2.3 ise 4.0 üstü ve gps ve camerası çalışan rom varmı

.
  5. serserim_09
        Like  

.

User deleted

hocam gps çalışıp çalışmadığından emin değilim ama 4.0 üstü bir rom arıyorsan şuan en stabili bana göre 4.1.2 video oynatma ve çekmede sorunu var ancak marketten indireceğin 2 program ile onlarıda halledebiliyorsun hiç bir problem kalmıyor...

.
  6. Mayor37
        Like  

.

User deleted

hangi proğram kardeş onlar

.
  7. serserim_09
        Like  

.

User deleted

video kaydetmek için videocam illusion pro kullanıyorum apk sını kolaylıkla bulabilirsin video izlemek içinde mx player ve codecini kullanıyorum mx playeri markettin indirmen lazım apkları sorun çıkartabiliyor.

.
  8. Mayor37
        Like  

.

User deleted

videocam illusion pro bu programı bende yükledim gene kötü cekiyordu ? ben sağ cekıyorum o sonradan geliyor normal video kamera gibiydi neyse bidaha yükleyim artık inş. olur zaten sıkıldım cm10dan deiştirecem sıkıntıları var ginger geçecez :( kernel cıkası yıl sürecek galiba

.
  9. soner251
        Like  

.

User deleted

video çkeme normal romdada donuyor başına geldi 1 dakka video çketim 30 saniyesini donuyodu gece çekimi yağmıstım ondan olabilir belki cm10.1 e geçmeyi planlıyorum kullanan varmı aranızda

.
  10. serserim_09
        Like  

.

User deleted

bende öyle bir sorun yaratmadı ama yinede belli olmaz sadece ilk açılışda ufak bir kasılma oluyo ama oda fazla değil...gb de benimde başıma geldi o 1 dkdan sonra donma olayı romu tekrardan yükleyene kadar çektiğim bütün videolarda 1 dk 20-30 sny olduktan sonra donuyodu hep açılıp kapatmadanda geriye gelmiyordu...cm10.1 kullandım biraz ben en son 03.09 kernel ile iyi ama flaşın düzgün çalışmaması ve kameranın kalitesiz olmasından dolayı fazla kullanmadım

.
  11. soner251
        Like  

.

User deleted

QUOTE (serserim_09 @ 28/9/2013, 15:23) 
    bende öyle bir sorun yaratmadı ama yinede belli olmaz sadece ilk açılışda ufak bir kasılma oluyo ama oda fazla değil...gb de benimde başıma geldi o 1 dkdan sonra donma olayı romu tekrardan yükleyene kadar çektiğim bütün videolarda 1 dk 20-30 sny olduktan sonra donuyodu hep açılıp kapatmadanda geriye gelmiyordu...cm10.1 kullandım biraz ben en son 03.09 kernel ile iyi ama flaşın düzgün çalışmaması ve kameranın kalitesiz olmasından dolayı fazla kullanmadım

kamera kötü derken videoyu mu kötü çekiyor fotoğrafımı yada her ikisindedemi kötü

.
  12. serserim_09
        Like  

.

User deleted

videosu idare eder ancak fotoğraf çekimi cm10 un altında belki flaşın düzgün çalılmamasından kaynaklıda çekim kötü olabilir falza kalmadığım için romda kamera ayarlarına falan fazla bakmadım.

.
11 replies since 25/9/2013, 19:39   388 views
  Share  
.