atrix tel servis dışı

« Older   Newer »

Share  
.
  1. turnalar19
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar atrix telefonumu askere gidince yakın bir arkadaşıma sattım ama aradan bir ay geçince telefonu kapatılmış sebebi için telefonu aldığımız yer "e-reyon" u aradığımızda atrix telefonların sadece bir hatta çalışabileceğini söyledi ,oysaki ben telefonu kampanyalı almadım ve garantili olarak almıştım sizce ne yapmalıyız ( not telefon 10.1 romdan stock roma döndürülmüştü )

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

Boyle bir sacmaligi ilk kez duyuyorum

.
  3. khramn
        Like  

.

User deleted

Bizim atrixler o...pu o vakit, ne taksan yok demiyor. Öyle saçmalık mı olur. Simlock varsa gönderin servise açsınlar. Sizin cihaz kaçak yolla gelen att cihazlardan biri olabilir.

.
  4. serserim_09
        Like  

.

User deleted

hocam büyük ihtimalle imeisi klonlanmıştır.faturası ile müracat ettiğinizdede sizinki gibi tek hatta kullanıma açıyorlar imei tekrardan bunu için yapabileceğiz bir şey yok arkadaşınız kullancaksa onun hattını tanımlatın telefona problem çıkmaz satana kadar....

Edited by serserim_09 - 1/10/2013, 23:04

.
  5. fairboy
        Like  

.

User deleted

aynısı banada oldu hepsiburada dan almıştım. telefon sadece benim hattımda çalışıyordu. hepsiburadaya mail attım bana evrak gönderdiler onları doldurup mail attım eşimin hattıyla çalışmaya başladı telefon. ama cihaz bozulursa teleservis bakmıyor klonlu deyip geri yolluyor haberin olsun.

.
  6. selduman
        Like  

.

User deleted

teleservice nerede nasıl o.'luk yapacağını iyi bilir?
    klonluysa ne olmuş, imei'nin klonlandığı telefonu teleservice'e vermez herhalde klonlayan o.ç'ları gerizekalı değillerse.

adam gidip htc one max almış atrix imei'si yazmış sonra onu teleservice'e verecek kadar aptal olamaz ya.

Sen faturalı atrix'ini atrix imeisi ile veriyorsan her türlü bakacaklar garanti dahilinde.

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

eğer IMEI klonlandıysa işiniz çok zor...
    aynısı benim SLVR L9 telefonum için geçerli, hala bilgi teknolojileri kurumu ile kavgalı haldeyim faturalı telefonum için.
    sim kilitli atrix bugüne kadar duymadı ama belki de vardir; google'dan - eğer varsa - nasıl kırılacağı bulunabilir.
    ya da paralı sitelere yaklaşık 10 dolar karşılığı açtırabilirsiniz.
    geçmiş olsun.

.
6 replies since 1/10/2013, 08:01   191 views
  Share  
.