kernel internet sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mayor37
        Like  

.

User deleted

Cm 10.1 ve yeni kerneli yukledim internete bu kadar mi yavas girer neden die anlamad cok ama cok yavaas google playa goremedim daha eve gdnce wifi deneyecm ondada boylemi acaba beyler sknti nedir bilen varmi beyler

.
  2. erci77
        Like  

.

User deleted

2g 3g ayarına baktınmı. 3g de bende sorun yok 1gb lik paketim var hattımda sorun yaşamıyorum.

.
  3. Mayor37
        Like  

.

User deleted

aga bilmiyorm ama duzeldi neyse aga yine saoalasin bi kac sorun var flaah calismiyor ve sarj su gibi iciyor napacaz bunlari

.
  4. erci77
        Like  

.

User deleted

Valla hporch32 de herşey çok güzeldi akşam gittim hporch38 gördüm sitesinde indirdim update ettim hemen, etmez olaydım. Şarj inanılmaz hızda bitiyor WIFI açıyorum 15dk da %20 tüketim yaptı, kasılmalar başladı, geri hporch32 ye sorunsuz geri dönüş oluyormu onuda bilmiyorum forumdan yardım bekliyorum bende :)

.
  5. serserim_09
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (erci77 @ 19/10/2013, 13:10) 
    Valla hporch32 de herşey çok güzeldi akşam gittim hporch38 gördüm sitesinde indirdim update ettim hemen, etmez olaydım. Şarj inanılmaz hızda bitiyor WIFI açıyorum 15dk da %20 tüketim yaptı, kasılmalar başladı, geri hporch32 ye sorunsuz geri dönüş oluyormu onuda bilmiyorum forumdan yardım bekliyorum bende :)

hporch 32 kerneli http://www26.zippyshare.com/v/27762784/file.html burdan indirip yükleyebilirsiniz hocam olmazsa mecbur tekrar cm10.1 yüklemeniz gerekir.
    myor hocam en son cm9 veya http://forum.xda-developers.com/showpost.p...&postcount=2896 bu linkteki cm10 romun flaşı çalışıyor pil genel bir sorun 3.1 kernellerde çok iyi bir pil performansı bekleme ama günü çıkartır 3g açıkken... ancak ben yinede cm10 öneririm video kamera dışında ( oda ek programla düzeliyor.) göze baaacak bir problem yok en azından

.
  6. Mayor37
        Like  

.

User deleted

dahA YENİ CM10 DAN CM10.1 GEÇTİM BİR DAHA GERİ DÖNMEK DE İSTEMİYORUM :D casplock acıkmıs ondan büyük yazdım :D
    kernelin pili düzelsin bence skıntı yok suan gözüme fazla bir şey batmadı sanki ses biraz artmış gibi ama home tusuna basılı tutunca acık olan programlar yarı siyah olarak cıkıyor bir oyunda sarı araba siyah oldu felan ama yinede taklıyorum bana flash ve pil olsa yeter ama okadarda büyük bir şey deyilmiş bu kernel ? :S

.
  7. serserim_09
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mayor37 @ 19/10/2013, 17:24) 
    dahA YENİ CM10 DAN CM10.1 GEÇTİM BİR DAHA GERİ DÖNMEK DE İSTEMİYORUM :D casplock acıkmıs ondan büyük yazdım :D
    kernelin pili düzelsin bence skıntı yok suan gözüme fazla bir şey batmadı sanki ses biraz artmış gibi ama home tusuna basılı tutunca acık olan programlar yarı siyah olarak cıkıyor bir oyunda sarı araba siyah oldu felan ama yinede taklıyorum bana flash ve pil olsa yeter ama okadarda büyük bir şey deyilmiş bu kernel ? :S

hocam yanlış yazmışım verdiğim linkteki rom cm10.1 epinter dışında biri paylaştı kamera flaşı düzgün olarak çalışıyor

.
  8. Mayor37
        Like  

.

User deleted

tamam kardeş deneyecem inş. saoalsın
    birde benchmarkda 8635 geldi iyimi acaba ?
    whats app ses göndermesinde sıkıntı var gönderdim tıkır tıkır ses olarak gidiyor 5 sanıye gönderiyrum 2 dk gidiyor gozuk bir sesle o kötü oldu
    eyer boyle sorunlarla karşılarsam fazlasıyla cm10 geri dönecem ama kerneli yükledim cm10 dönüm stock rom kerneli mi yüklemem lazım ? eskisi gibi olması için ?
    5 dk önce bi daha berncmark yaptım kerneli yükledikten sonra 2 gün sonra 5300 geldi :S
    kafamı bozdu bu iş benim :S

Edited by Mayor37 - 20/10/2013, 20:13

.
7 replies since 18/10/2013, 14:55   134 views
  Share  
.