[MROM] CM7

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mayor37
        Like  

.

User deleted

beyler [MROM] CM7 bu romu yüklemek istiyorum ama cm7 nin üstüne kurluymuş ne demek anlamadım direk romu yüklesek oluyor dimi ilk önce cm7 yükleyecez sonra [MROM] CM7 bunu felan deyil dimi :D sıkıntı olmasında
    birde ben kernel değiştirdim şimdi eski kerneli dönmeme gerek varmı 3.1 kernel şarj felan baya yiyor eyer eski kernele dönmeyip yüklersem yine şarj felan yer mi hemen acil cevap verisenz iyi bugün yüklemeyi düşünüyorum
    birde bu romu buldugu msitede gaaps paketi yok normalde yokmu yoksa siteyemi koymamışlar bularsanız sevinirim

.
  2. pr0100
        Like  

.

User deleted

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1836674
    Buradan indirebilirsin yerinde olsa stock roma donus rehberini uygulayarak temiz kurulum yaparim.cm7 uzerine kurulu demek altyapisi cm7 demek direk kuracaksin yani once cm7 yuklemek falan yok.

.
  3. Mayor37
        Like  

.

User deleted

aga ben kerneli değiştirdiydim peki şimdi nolacak ? eski kerneli yüklemem mi lazım eskisi gibi olması için

.
  4. pr0100
        Like  

.

User deleted

stock roma dönünce kernel siliniyor sıkıntı yok.

.
  5. serserim_09
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mayor37 @ 21/10/2013, 12:04) 
    aga ben kerneli değiştirdiydim peki şimdi nolacak ? eski kerneli yüklemem mi lazım eskisi gibi olması için

hocam her romun kendine ait kerneli vardır.kullanmak istediğin romu seç wipelerini yap kur hiçbir sorun çıkmaz.

.
  6. Mayor37
        Like  

.

User deleted

stock roma dönmek beni korkutuyor tekniğini bilmiyorum okusamda yaparım ama tırsıyorum zaten bu işten :D
    stock rom kerneli vardı galiba onu portlarsam olur dimi ?

.
  7. pr0100
        Like  

.

User deleted

Kardesim sen en iyisi 3 wipe yap kur m romu kendi kerneliyle kullan.

.
  8. serserim_09
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (Mayor37 @ 21/10/2013, 18:18) 
    stock roma dönmek beni korkutuyor tekniğini bilmiyorum okusamda yaparım ama tırsıyorum zaten bu işten :D
    stock rom kerneli vardı galiba onu portlarsam olur dimi ?

hocam stock roma dönmek zorunda değilsin istediğin romu seç 3 wipe işlemi data-cache-dalvik bunları yap romu yükle 10 dk bile almayacaktır romu yüklemek. kernelinin ne olduğunun bir önemi yok rom yükleyince kernel otomatik olarak değişiyor ekstradan bir şey yapmıyorsun...

.
7 replies since 20/10/2013, 19:46   203 views
  Share  
.