motorola atrix acil yardım edin lüften

« Older   Newer »

Share  
.
  1. yakupcanga
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar merhaba.benim motorola atrix mb860 modeli telim var.aldıkğım zamandan beri şebeke sorunu var.örneğin benim beni arayanlar bana ulaşamıyor.yani beni arıyorlar telefon ki üç kere çalıyor sonra reddediyor.benim bundan haberim bile olmuyor.bunu nasıl düzeltebilirim.hard reset attım olmadı.sürüm değştirsem garantidışına çıkar diye korkuyorum.ne yapabilirim arkadaşlar?

.
  2. serserim_09
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (yakupcanga @ 21/10/2013, 13:16) 
    arkadaşlar merhaba.benim motorola atrix mb860 modeli telim var.aldıkğım zamandan beri şebeke sorunu var.örneğin benim beni arayanlar bana ulaşamıyor.yani beni arıyorlar telefon ki üç kere çalıyor sonra reddediyor.benim bundan haberim bile olmuyor.bunu nasıl düzeltebilirim.hard reset attım olmadı.sürüm değştirsem garantidışına çıkar diye korkuyorum.ne yapabilirim arkadaşlar?

hocam telefonu root etmediysen hiç uğraşma kendin garantiye gönder baksınlar. Düzelteyim derken daha fazla zarar verip garanti dışınada çıkartabilirsin o riski almaya değmez.

.
  3. madmax59
        Like  

.

User deleted

QUOTE (yakupcanga @ 21/10/2013, 14:16) 

operatörüne başvur yeni bir simkart al mümkünse en az 64kb lik olsun büyük ihtimal sorunun düzelecektir.

.
2 replies since 21/10/2013, 12:16   82 views
  Share  
.