Kameram netlik yapmıyor!

« Older   Newer »

Share  
.
  1. aprilia.tr
        Like  

.

User deleted

Sistemim ile 1,5 yıldır oynama yapmadım. Aldığım zaman root yaptım hepsi bu. Orijinal rom kullanıyorum v 2.3.4
    1 haftadır kameradan fotoğraf çekmek istediğimde ortada çıkan yeşil kutu(netleştirildiğini belirten) çıkmıyor, onun yerine turkuaz renkli bir kutu çıkıyor ve netlik yapmıyor. Hiçbir fotoğraftaki detayları göremiyorum, hepsi flu.

Bu sorun neden kaynaklanmış olabilir, ve bu sorunu telefonun sistemini değiştirmeden nasıl halledebilirim bilen var mıdır?

.
  2. aprilia.tr
        Like  

.

User deleted

Peki anlaşılan bu sorunun cevabı yok.. Onun yerine şunu denesem olur mu?
    Telefonu en baştan formatlasam? Zaten stock rom var üzerinde. Hem telefon zaten çok şişmişti, Yeniden stock rom yüklesem yedeklerimi de alırım, bu bir fayda sağlar mı?

.
  3. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (aprilia.tr @ 1/12/2013, 18:45) 
    Peki anlaşılan bu sorunun cevabı yok.. Onun yerine şunu denesem olur mu?
    Telefonu en baştan formatlasam? Zaten stock rom var üzerinde. Hem telefon zaten çok şişmişti, Yeniden stock rom yüklesem yedeklerimi de alırım, bu bir fayda sağlar mı?

1.5 yıldır kullanmışsın elbet yavaşlamış ve hantallaşmıştır. Yedek yerine sadece rehberini, ajandanı ve mesajlarını yedeklemeni öneririm ayrıca müzik fotoğrafın ne varsa artık, ama önceden yüklü programları kullanmanı tavsiye etmem. Eski uygulamaların cache dosyalarınıda temizlemelisin. Marketten yeniden yükle, ayrıca düzenli olarak clean master kullan. Telefonu sıfırlanmış olarak düşün :D

.
2 replies since 31/10/2013, 10:35   125 views
  Share  
.