digitalizer

« Older   Newer »

Share  
.
  1. morted
        Like  

.

User deleted

arkadaşlar 2 gündür telefonun ekranının bir kısmı dokunmaları algılamıyor. teleservise yollayacam stok rom u flashlayıp fakat en son teleservise giden cihazların durumu ne oldu. olmadı ebay dan digitalizer alıp ben değişimini yapcam. yardımcı olurmusunuz.

.
  2. atasayar71
        Like  

.

User deleted

QUOTE (morted @ 5/11/2013, 11:48) 
    arkadaşlar 2 gündür telefonun ekranının bir kısmı dokunmaları algılamıyor. teleservise yollayacam stok rom u flashlayıp fakat en son teleservise giden cihazların durumu ne oldu. olmadı ebay dan digitalizer alıp ben değişimini yapcam. yardımcı olurmusunuz.

ben de aynı dertten göndermiştim.tam 2 ay oldu bugün.hala yedek parça bekleniyor yazıyor.durum bu kardeş...ister gönder ister kendin yap...

.
  3. morted
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (atasayar71 @ 5/11/2013, 12:47) 
    CITAZIONE (morted @ 5/11/2013, 11:48) 

ben de aynı dertten göndermiştim.tam 2 ay oldu bugün.hala yedek parça bekleniyor yazıyor.durum bu kardeş...ister gönder ister kendin yap...

hocam 2 aydır beklediğinizi söylediniz ücreti talep edemiyormusunuz.

.
  4. serserim_09
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (morted @ 5/11/2013, 14:07) 
    CITAZIONE (atasayar71 @ 5/11/2013, 12:47) 

hocam tamir süresi yeni kanun ile 20 işgününe düşmüştür ancak daha tam oturtamadıkları için 30 işgünü diyelim. ancak araya bayramın denk geldiğini varsayarsak 1 ekimde gönderilmiş bir cihaz için bugün 20 işgünü geçmiş durumda...sizin cihaz içinde bugün gönderirseniz aralık ayının ortalarına kadar vakitleri var bu zaman içerisinde arızalı parçayı değiştiremezlerse yeni telefon vermek zorundalar...ebaydan da gelme süresi aşağı yukarı 1 ayı bulacaktır ve ürünün nasıl geleceği tam bir muamma (arızalı vs çıkma durumu) bence gönderin garantiye zaten iki türlüde aralığın ortasına kadar cihazı kullanamayacaksınız.

.
  5. morted
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (serserim_09 @ 5/11/2013, 15:00) 
    CITAZIONE (morted @ 5/11/2013, 14:07) 

hocam tamir süresi yeni kanun ile 20 işgününe düşmüştür ancak daha tam oturtamadıkları için 30 işgünü diyelim. ancak araya bayramın denk geldiğini varsayarsak 1 ekimde gönderilmiş bir cihaz için bugün 20 işgünü geçmiş durumda...sizin cihaz içinde bugün gönderirseniz aralık ayının ortalarına kadar vakitleri var bu zaman içerisinde arızalı parçayı değiştiremezlerse yeni telefon vermek zorundalar...ebaydan da gelme süresi aşağı yukarı 1 ayı bulacaktır ve ürünün nasıl geleceği tam bir muamma (arızalı vs çıkma durumu) bence gönderin garantiye zaten iki türlüde aralığın ortasına kadar cihazı kullanamayacaksınız.

aslında teleservis te bana mantıklı geliyorda. suan telefon yine kullanılabilir durumda. hani kullanırken beklemek var bide telsiz kalmak var bakalım artık bi tane idarelik bi telefon bulalım servise yollayalım. :D

.
  6. atasayar71
        Like  

.

User deleted

QUOTE (morted @ 5/11/2013, 14:07) 
    QUOTE (atasayar71 @ 5/11/2013, 12:47) 

kimden nasıl talep ediliyor bilmiyorum.biraz daha bekleyip tüketici haklarına müracaat edeceğim.

.
  7. oburixar
        Like  

.

User deleted

2 Ay sonunda ücret iadesi çıktı. Kısaca özetlemek gerekirse şöyle ; Hangi sorunlardan yolladığım görselde mevcut. 2 aylık beklemeden sonra 1 hafta önce motorola canlı destekle görüştüm durumu anlattım. 4 gün sonra canlı desteğe tekrar ulaştım telefonumu geri istediğimi cihazın yapılmadan iadesini talep ettim. En son olarak ta cuma günü teleservisi aradım cihazımı aynen iade edin dedim. Ve sitelerinde bulunan anket formunu tamamen şikayet ederek doldurdum. Cumartesi günü onlar beni aradılar ve bende tekrar cihazımı istediğimi belirttim. Pazar günü sistemi kontrol etmedim bugün (pazartesi) baktığımda ( 28.10.2013 ) ücret iadesi yazdığını gördüm. Bendefatura benim adıma olduğu için hemen IBAN ve iletişim bilgilerimi [email protected] adresine mail attım Para iadeleri çarşamba günleri yapılmaktadır bu arada belirteyim onuda. Evraklarım muhasebede. işlem sırası bekliyor şuan. Bütün bunlar ekim ayının son haftasında oldu.
    https://plus.google.com/109982010924362639...sts/PhtL6s1LTUQ

.
  8. beefytr
        Like  

.

User deleted

https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=551...&st=45#lastpost

.
7 replies since 5/11/2013, 11:48   145 views
  Share  
.