MOTOROLA ATRİX SORUN

« Older   Newer »

Share  
.
  1. xxsavasxx2
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar motorola atrix aldım yeni 2.3.4 sürümü var hiç memnun değilim. 1080p video attım telefona kendi oynatıcısı açmadı mx playerde açmadı bende 720p attım kendi video oynatıcısı gene açmadı mx player açtı bu sefer ama video izlerken şöle bir sorunum var renkler çok acayip oluyor nası tarif etsem bilemiyorum videolardaki renkler bi acayip eski telefonumla kıyaslıyorum çok fark var aralarında acaba benim atrixmi sorunlu bilemedim.
    Bir sorunum daha var oyun bu telefonu aldım alalı bir oyun oynayamadım doğru düzgün ne yüklediysem kasıyor donuyor.Bunların bir çözümü varsa yardım edin yoksa satıcam

.
  2. delidana
        Like  

.

User deleted

hd videolar avi ve mp4 formatında olmadıkça telefonun kendi playerı oynatmaz. MX player ınsa oynatmadığı videoyu görmedim ben henüz. mutlaka oynatır ama hafif takılmalar, kasmalar olur avi ve mp4 dışındaki formatlarda. onunda sebebi tegra2 işlemcinin mkv codeclerini çözemiyor olmasıdır. mx player bu codecleri yazılımsal olarak çözer. yani oynatır. fakat işlemci desteği olmadığı için çok akıcı olmamakla birlikte izlenecek film/yada herhangi bir videoyu izlemek için yeterli seviyede oluyo genellikle. sendeki sorun tahminimce mx playerın codec eksikliği. MX PLAYER IN TEGRA2 İŞLEMCİ İÇİN ÇIKARTIĞI ARMV7 CODEC İNİ YÜKLE GOOGLE PLAYDEN

.
1 replies since 11/11/2013, 13:11   183 views
  Share  
.