Motorola atrix garanti şartları

« Older   Newer »

Share  
.
  1. sharp
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar.Atriximi kasım ayında teleservise gönderdi 11.11.2013 tarihinde kayıt altına alındı o günden beridir halen yedek parça bekliyor.Yedek parçanın geçen hafta içinde geleceğini söylediler fakat ses çıkmadı.İki hafta önce değişim talep ettim geçen pazartesi sonuçlanacağını söylediler fakat herhangi bir gelişme yok..Bugün müşteri temsilcisiyle görüştüm bekliyoruz yapabileceğimiz bir işlem yok dedi ve garanti şartları dahilinde yasal haklarımı kullanabileciğimi söyledi.Garanti belgesinide faturayıda cihazla beraber gönderdğim için garanti şartları nelerdir bilmiyorum açıkcası.Atrix kullanan arkadaşlar veya garanti şartlarını bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.Bugün 21.işgünü tüketici sorunları hakem heyetine başvuru yapıp para iadesi talep edebilirmiyim bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim....

.
  2. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Kardeş hiç vakit kaybetme konuda yazdıklarımı hazırla ve götür ver thh'ne, ayrıca vereceğim linkten saat 10:00 - 15:00 arası gir sevgul hanımla konuş onlarda işlem başlatsın. Ben 2,5 ay bekledim parçalar hong kong dan geliyor diye ama hikaye yüzerek gelsem 3 hafta sürer en fazla :D İlk önce ver thh'ne sonra iletişime geç. Hakem heyeti için mağdur olduğuna dair acıklı bişeyler yaz :D Görüşme tarihi veriyorlar, zaten o süreye kadar da gelmez telefon.

Konu Linki : https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=55107660

İletişim : https://motorola-global-en-roe.custhelp.co...ome/action/auth (peace of mind kısmından)

.
  3. sharp
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkürler...Gerekli evraklara baktım garanti belgesinide cihazla beraber göndermiştim nasıl olacak acaba geri göndermelerini mi isteyeyim garanti belgesini.

.
  4. sharp
        Like  

.

User deleted

Atrix garanti belgesi kullanım kılavuzunun arka kısmında yer alıyordu değil mi servis garanti belgesini bize göndermemişsiniz diyor da

.
  5. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Garanti belgesi küçük iki sayfalık bir kağıt. Üstünde Brightstar yazması lazım.

.
  6. sharp
        Like  

.

User deleted

Bugün teleservisten taratıp mail olarak attılar garanti belgesini diğer belgeleri de hazırlayıp gittim thh ye evraklara baktılar tamam dediler fakat başvuru yapan kişi ile fatura da ki kişi aynı olmak zorundaymış fakat fatura iş arkadaşımın adına ve onun başvuru yapması gerekiyor dediler ama telefonu servise ben gönderdim ve servis formunda da diğer belgelerde de benim ismim yazıyor illa onun mu başvuru yapması gerekiyor.

.
5 replies since 9/12/2013, 12:30   509 views
  Share  
.