Kendi Kendine Kapanma Sorunu

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ztalan
        Like  

.

User deleted

yaklaşık 1 hafta önce telefonu cebimden çıkardım güç tuşuna bastım ama telefon kendi kendine kapanmış açılmaya çalışıyordu. daha sonra gün içinde 3-4 hatta bazen 5 kere kadar aynısını yapıyor ama sadece cepte ve ekran kapalıyken yapıyor. hiç başına gelen oldu mu?

orjinal rom da, bir çok kez rom kurdum yedekten geri yükledim. bu sorun başladıktan sonra gayet temiz şekilde orjinal tr romu tekrar flashladım. şu anda bl bile açık değil ama yine aynı sorun devam ediyor. batarya da boşluk yok, temas eden yerlerini temizledim. elimdeyken o kadar salladım, ekranı bastırdım, her şeyi denedim ama hiç kapanmadı. sadece ekran kapalıyken yapıyor?

servise göndericam yarın ama belki bilen çıkar diye buraya sormadan göndermeyim dedim.

.
  2. üstad
        Like  

.

User deleted

ben orjinal romdayken ayda 3-5 defa oluyordu(unlock+root yapmadan önce ve sonra), 2haftadır elmas rom kurulu hiç olmadı, ancak tüm android telefonlarda aynı sorun var, tamamen orjinal ve az kullanılan s4'ün dahi kendi kendine reset attığını gördüm. servisin düzeltebileceğini sanmıyorum, yani servisten ilk aldığınızda 1-2ay belki idare eder ama sonra aynı duruma döner.
    ancak sizin ki biraz fazla olmuş bir günde 3-4kez sanırım dayanılmaz, bence bir cm7 ile deneyin onda da olursa servise gönderin.

.
  3. ztalan
        Like  

.

User deleted

Sorun Reset olsa tamam androidden derim ama, ekran kapayıp cebe atıyorum bazen çıkarıp güç tuşuna bastığımda telefon nasıl olduysa kapanmış açılmaya çalışıyor. Artık nasıl kapanıyor bilmiyorum. O arada arayan ulaşamıyor bu da büyük sorun. Paranoyak oldum acaba kapandımı yine diye bakmaktan. Donanımsal bir sorun var bence çünkü 1 seneyi geçti hiç böyle bi sorun yoktu ama 1 haftadır illallah dedim.

.
  4. üstad
        Like  

.

User deleted

bende genelde reset oluyordu, hatırladığım 2 sefer dediğin gibi sadece kapanmış ve açılmamıştı, reset sorunu ile aynı sorun gibi düşünmüştüm, ve ben biraz fazla uygulama yüklerim(ufak tefek en az 250 adet) o yüzden olduğunu düşünürdüm hep, bugün mrom kuracağım bakalım reset falan olacak mı :D

.
  5. DarKKnighTR
        Like  

.

User deleted

Hocam 250 adet uygulama yüklerseniz bırak Atrix'i LG G2 olsa reset atar :D Nedir o 250 uygulama öyle. Gelmiş geçmiş Google Play Uygulamalarımda o kadar uygulama yok :)

.
  6. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Hayatımda 250 uygulamayı birarada görmedim. Google Play'de Install tuşunu aşındırmışsınız :D

.
  7. fairboy
        Like  

.

User deleted

benimkide kendi kendine kapanmaya başlamıştı sonra bidaha hiç açılmadı, servise gönderdim ücret iadesi kararı çıktı, şansını dene :)

.
  8. üstad
        Like  

.

User deleted

QUOTE (»CanERYVZ« @ 23/12/2013, 03:47) 
    Hayatımda 250 uygulamayı birarada görmedim. Google Play'de Install tuşunu aşındırmışsınız :D

QUOTE (DarKKnighTR @ 23/12/2013, 01:49) 
    Hocam 250 adet uygulama yüklerseniz bırak Atrix'i LG G2 olsa reset atar :D Nedir o 250 uygulama öyle. Gelmiş geçmiş Google Play Uygulamalarımda o kadar uygulama yok :)

ya şu lazım olur, ya bu lazım olur derken oluveriyor, 20 kadarı farklı launcher ve temaları zaten, bir gün birine bir gün diğerine geçiyorum, 20 kadar ofis uygulamaları sözlükler falan, 20 kadar ufak tefek oyun, 20 kadar barcod tarayıcı sensör okuyucu meter falan filan, 20 kadar sesle ilgili recorder mp3 player falan filan uygulamalar , 20 kadar video, 20 kadar da resim işleme uygulamaları, 20 kadar dosya yöneticisiydi zip açıcıydı dosya ve klasör uygulamaları, 20 kadar antutu,setting, antivirüsler, titanyum, backup v.s. uygulama ve sistem kontrol uygulamaları, 20 kadar dini uygulamalar, 20 kadar gps navigasyon harita yıldız haritası falan filan, geriside ıvır zıvır, tabiiki hepsi sabit değil, bazıları denenip kaldırılırken bazıları denenmek için indiriliyor :bash.gif: . Bir ara liste yayınlarım :biggrin2.gif: .

cm7 offical kurdum reset olmadı ama kamera berbat başka hatalar da var(stock üzerine kurmadım ondan herhal),

QUOTE (fairboy @ 23/12/2013, 14:23) 
    benimkide kendi kendine kapanmaya başlamıştı sonra bidaha hiç açılmadı, servise gönderdim ücret iadesi kararı çıktı, şansını dene :)

iade edilen ücretle, yeniden atrix mi aldın yoksa hocam :D ? razr falan mı?

.
  9. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

üstad 20'li program stokların beni benden aldı :D gözlerime inanamadım. daha önce ne tür romlar denedin bilmiyorum ama eğer bu kadar çok yazılımı birarada kullanmak istiyorsan neutrino 2.9 ile bunları yapman daha akıllıca olur. kullanabileceğin en akıcı romdur kendisi. ek olarak telefonu servise yollamanı tavsiye etmiyorum! 110 gün oldu ben yollayalı :D daha dün mesaj aldım motorola mobilityden ücret iadesi için dosya hazırladıklarına dair. şükrediyorum bu karar için. telefonu seviyorum daha kullanırım diyorsan işin ehli bir telefoncuya götür donanım testine soksunlar sorun yoksa stock rom at yoluna devam et. canıma tak etti diyorsan :D yolla gitsin telefonu bir lg g2 al içinde kafanda rahat olsun :D antutu testlerinden 30000 puan al ve mutlu bir tebessüme sahip ol :D telefon kullanmanın verdiği mutluluğu yaşa...

.
  10. fairboy
        Like  

.

User deleted

Daha para hesaba yatmadi ama ben g2 yi aldim bile. Daha motorola ile işim olmaz. Htc nin en eski telefonuna bile adamlar jeallybean kuruyor sorunsuz bi sekilde, biz aylarca ugrastik olmadı, niye kendimi üzeyim

.
9 replies since 22/12/2013, 13:18   2812 views
  Share  
.