ATRİX DOKUNMATİK EKRAN

« Older   Newer »

Share  
.
  1. asdasfas
        Like  

.

User deleted

Arkadaşlar malum benim de ekranım kırıldı. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorken dokunmatiğin bir kısmı islememeye başladı. Sonra bir kısmı daha vebir kısmı daha. hala kullanılabiliyor fakat bazı yerler şerit halinde işlemiyor. Forumun ekran dğişimi konusunda ciddi bir sıkıntısı var ne yapabiliriz?

.
  2. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

www.ebay.com/bhp/motorola-atrix-screen

Burdan sipariş ver. 75$ ve altı gümrükte takılmadan rahatlıkla geliyor.
    Biraz fazla para verip kargoyu hızlandır derim, aksi halde 30-45 gün arası beklemek zorunda kalırsın.

.
  3. asdasfas
        Like  

.

User deleted

Forumda okuduğum kadarıyla çoğu kişi ebayden gelen ekranlarda sorun çıkıyor demiş ama?

.
  4. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Top Rated kullanıcılardan alabilirsin. Motorola Atrix 4G MB860 Touch Screen olan ilanlara bakarsan, sorun çıkacağını düşünmüyorum. 15 dolar riske edilebilir bir para ve paypal ile ödüyorsun, türkiyede 150-200 arasında yapıyorlar ve onlarda senin gibi bu sitelerden alıyorlar. Alınabilir bir risk bence, yinede iyi düşün ona göre kararını ver.

.
  5. asdasfas
        Like  

.

User deleted

peki kendim mi takayım telefoncuya mı taktırayım? Hoş onlarda uzman değiller ama.

.
  6. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Yanında uyumlu tornavida, parça sökücü ve tutaç veren satıcılar var. Top Rated olmasına dikkat edin. Ürünü onlardan aldıktan sonra tabiki kendiniz takın, çok keyif alırsınız. Ben biçok ürünü parçalayıp incelediğim için söylüyorum, cidden çok keyifli ama çok sabırlı ve dikkatli olmalısınız. Sakin sakin yaptığınızda telefoncuların özensiz işlerinden on kat daha iyi oluyor.

Size bir link atıyorum burada nelere dikkat etmeniz gerektiği, hangi sırayla çıkarmanız gerektiği ve önemli kablo bağlantıları adım adım gösterilmiş. Screen seçeneğini seçip sakince adımları takip edin.

www.ifixit.com/Device/Motorola_Atrix_4G

.
  7. asdasfas
        Like  

.

User deleted

Çok teşekkür ederim aklıma iyi yattı bu fikir. hoş yine on beş gün banko bekleriz. Son olarak ekran tam yapışmıyor onun için de yapıştırıcı gerekiyormuş onu da almak gerekir mi?

.
  8. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Atrix için olanı bulamadım ben, sen araştırıp bulursan alabilirsin. Zaten sıvı yapıştırıcı olmadığını biliyorsun o işe sakın girişme. Ekranlar için özel yapıştırıcılar var daha doğdusu yapıştırıcı bantlar onlardan bulabilirsen al ama gelen ekran üzerinde bu bantlardan olacak zaten saç kurutma makinesi ile ısıtıp güzelce tutturursan sorun olacağını düşünmüyorum. Türkiyeden de bulabilirsin bence bizim model için olmasada samsung için alıp kesebilirsin :)

.
  9. asdasfas
        Like  

.

User deleted

Eyvallah çok teşekkürler. Eğer Türkiye ye yollayan sağlam satıcı ve ürün bulursam bir an önce söyleyeceğim. Aldığım ürünü de bu başlık altında paylaşırım.

.
8 replies since 27/12/2013, 13:43   193 views
  Share  
.