Guncelleme nasıl yapabilirim?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. motorix
        Like  

.

User deleted

1 yıldır atrix kullanıyorum ve artık yeter dedim diğer telefonlarda güncelleme oluyorsa bunda da olması gerekir. Ama ne yazık ki sonuç sıfır ne yaptıysam olmadı ve bu siteye ulaştım bu konuda yardımcı olucak arkadaş var mı eğer bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    gerekli bilgiler aşağıda

model numarası :M860
    android sürümü:2.3.4
    ana bant sürümü:N_01.100.00R

:worthy.gif:

Edited by »CanERYVZ« - 30/12/2013, 23:45

.
  2. Mert38
        Like  

.

User deleted

CITAZIONE (motorix @ 29/12/2013, 21:08) 
    1 yıldır atrix kullanıyorum ve artık yeter dedim diğer telefonlarda güncelleme oluyorsa bunda da olması gerekir. Ama ne yazık ki sonuç sıfır ne yaptıysam olmadı ve bu siteye ulaştım bu konuda yardımcı olucak arkadaş var mı eğer bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    gerekli bilgiler aşağıda

Bu adreste denilenleri harfi harfine yap : https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49840989

Yaptıktan sonra cm7 2.3.7 , 4.0.4 , 4.1.2 , 4.2.2 ne istiyorsan en stabilinin linkini sana veririm sende yüklersin :)

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (motorix @ 29/12/2013, 22:08) 
    gerekli bilgiler aşağıda

atrix gingerbread'de çakılı kaldı, resmi güncelleme almayacak.
    tek çıkış yolunuz "bootloader" kilidini açıp "custom rom" yüklemek.

.
  4. üstad
        Like  

.

User deleted

custom rom çözüm mü? en stabil olması gereken cm7.2 ; önce telefona orjinal romu tüm wipe ve formatları yaparak kurdum, ardından tekrar root-bl unlock sonrası wipeları yaparak cm 7.2 stable kurdum, 1 hafta kullanmadım, gelen çağrıları sonradan görüyor, denemek için yanında bir telefondan aradım 4-5 kez zil çaldı ancak benim telefonda tık yok, en sonunda gelen çağrıyı farkedebildi, 2-3 kez çaldırıp "sana ulaşamadım" diyen bir çok kişi oldu. ekran gecikmesi 2-3sn gibi berbat durumda, wifi stock(orjinal) romda uygulamaları en yavaş 500-600KB/sn ile indirirken cm7.2de 200-300e düştü, hooop orjinal roma dönüş. elmas rom daha iyiydi sadece bluetooth çalışmadı, o da önemli benim için. kısacası motorola adam değilmiş.

.
  5. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (üstad @ 2/1/2014, 00:37) 
    custom rom çözüm mü? en stabil olması gereken cm7.2 ; önce telefona orjinal romu tüm wipe ve formatları yaparak kurdum, ardından tekrar root-bl unlock sonrası wipeları yaparak cm 7.2 stable kurdum, 1 hafta kullanmadım, gelen çağrıları sonradan görüyor, denemek için yanında bir telefondan aradım 4-5 kez zil çaldı ancak benim telefonda tık yok, en sonunda gelen çağrıyı farkedebildi, 2-3 kez çaldırıp "sana ulaşamadım" diyen bir çok kişi oldu. ekran gecikmesi 2-3sn gibi berbat durumda, wifi stock(orjinal) romda uygulamaları en yavaş 500-600KB/sn ile indirirken cm7.2de 200-300e düştü, hooop orjinal roma dönüş. elmas rom daha iyiydi sadece bluetooth çalışmadı, o da önemli benim için. kısacası motorola adam değilmiş.

Motorola'nın hali malum :)

.
4 replies since 29/12/2013, 21:08   243 views
  Share  
.