acill

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mrsancar
        Like  

.

User deleted

acil yardım stock roma grei dönmek için sbf yi attım manually power up kısmına geldi fakat durmadan tel acılıp kapanıyorr ne yapmalıyım acıl yardım loo hard yerse tutarız

.
  2. remy_
        Like  

.

User deleted

Oncelikle knu yanlis yerde.. Sonra bu baslikla konu acilmasi yasak.. Ve burda insanlar muneccim mi?? Hangi cihazi kullaniyorsun hangi surumu flashladin.. Neler yaptin.. Nereden bilecekler??
    Umarim yardim bulabilirsin.. Ben sizin iyiliginiz icin soyluyorm.. Kolay gelsin

.
  3. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (Mrsancar @ 30/12/2013, 23:17)
    acil yardım stock roma grei dönmek için sbf yi attım manually power up kısmına geldi fakat durmadan tel acılıp kapanıyorr ne yapmalıyım acıl yardım loo hard yerse tutarız

QUOTE (remy_ @ 31/12/2013, 09:37)
    Oncelikle knu yanlis yerde.. Sonra bu baslikla konu acilmasi yasak.. Ve burda insanlar muneccim mi?? Hangi cihazi kullaniyorsun hangi surumu flashladin.. Neler yaptin.. Nereden bilecekler??
    Umarim yardim bulabilirsin.. Ben sizin iyiliginiz icin soyluyorm.. Kolay gelsin

remy haklı.
    evvela derdiniz tam olarak anlatın ki yardım edebilecek birisi varsa anlasın sıkıntınız nedir diye.

.
  4. Mrsancar
        Like  

.

User deleted

valla 3 haftalık atrix 4g güme gidicek diye biraz bi korku oldu :D neyse sorunumu çözdüm konuyu yanlış yere açtıysam pardon .. bu forum konularında biraz acemiyim ben normalde telefona unlock atıp cm10.1 i kurmuştum fakat ne bileyim hoş bi arayüz için lapdock gibi bi cihazı çöpe gönderemem dedim vede cm10.1 in şarjı şurup gibi içtiğini farkettim (battery calibration yapılıydı) sonuç olarak şuanda orjinal romdayım tek sıkıntısı telefondan ses çıkmıyor ?? bunu daha çözemdem saygılar

.
  5. beefytr
        Like  

.

User deleted

ses çıkmıyordan kastınız telefon zil sesi mi, yoksa ses ve video uygulamaları mı?

.
  6. Mrsancar
        Like  

.

User deleted

yok hiç çıkmıyor ses , video arayan zil sesi kulaklıkta sıkıntı yok

.
  7. beefytr
        Like  

.

User deleted

stock rom'da çalışıyordu değil mi ses fonksiyonları?
    eğer öyleyse, bir kere daha denemek iiçin stock rom'a dönün ve sesin çıktığını görün.
    sonra da bir başka custom rom deneyin,ses geliyorsa problem yoktur; demek ki son yüklediğiniz rom'un kernelini beğenmemiş alet :)
    malum kernel software ile hardware arasında köprü...

.
6 replies since 30/12/2013, 22:17   57 views
  Share  
.