Atrix tvye bağlama?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

1-2 ay önce yeni bir tv aldık atrix'imi tvye bağlamak istiyorum fakat bunun için hangi kabloya ihtiyacım var bilemiyorum(bu konulardan pek anlamam :) )lazım olan kablonun linkini hepsiburada gibi bir siteden atabilecek veya adını söyleyebilecek varmı?

.
  2. sukabi
        Like  

.

User deleted

telefonu doğrudanmı yoksa dock üzerinden mi televizyona bağlayacaksınız
    aslında ikisi için de mini hdmi kablo gerekecek. ancak dock station yoksa nebtop diye forumda aratmanızı tavsiye ederim
    ( tahminimce telefonu aldığınız haliyle kullanıyorsunuz)
    nebtop linki
    https://motomodtr.forumcommunity.net/?t=49361537

.
  3. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

sağolun zaten biraz araştırdım birşeyler buldum sanırım micro hdmi to hdmi kablo alıp webtop hacki yapmam gerekiyor

.
  4. üstad
        Like  

.

User deleted

micro hdmi to hdmi kablo varsa başka bir şey yapmana gerek yok, docka telefonu koy, tvnin hdmi girişlerinden birisine kablonun hdmi-erkek kısmını tak, docka kablonun micro-hdmi-erkek kısmını tak, tv den aygıt seçeneklerinden kullandığın hdmi portunu seç, telefon üzerinden de bildirimlerden webtop seç. bir de wifili fare alıp aparatını dock arkasında bir usb ye tak, kurul koltuğuna kullan istediğin gibi :)

.
  5. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

benim atriximin yanında dock gelmedi usb hub felan alıcam olmadı ama zaten ben video izlesem yeter pcyi bağlarım öyle işler için :)

.
  6. beefytr
        Like  

.

User deleted

QUOTE (aliberkblkn @ 1/1/2014, 23:43) 
    benim atriximin yanında dock gelmedi usb hub felan alıcam olmadı ama zaten ben video izlesem yeter pcyi bağlarım öyle işler için :)

o zaman bir tane micro hdmi kablosu işinizi görür...

.
5 replies since 1/1/2014, 19:58   167 views
  Share  
.