Root ettiğimi anlarlarmı?

« Older   Newer »

Share  
.
  1. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar atrix'imi 2 hafta önce root etmiştim(sadece root ettim bootlader işine felan girmedim)şimdi kulaklık girişi ile ilgili bir sorun oldu telefonu unroot edip garantiye yollasam root ettiğimi anlarlarmı? birde triangle away programıyla sayacı sıfırlayacaktım fakat sanırım program uyumlu değil(bundan 2-3 ay önce birkez daha root edip unroot etmiştim :D ) Sizce anlarlarmı?

.
  2. benistemem
        Like  

.

User deleted

Unroot değil de sen işini garantiye alıp stock rom flashla.

.
  3. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

çokta zor değilmiş stock romu flashlama neyse yaparım hemen sağol dostum birde bir sorum var stock roma dönüşümde sayaç sıfırlanacakmı?

.
  4. Mert38
        Like  

.

User deleted

ya kardeşim sen unroot yap sonra harici , dahili sd cardın yedeğini al biçimlendir.Garantiye ver . Bir sorun olmaz. Eğer kuşkulanıyorsan Stock flashla.

.
  5. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

biçimlendir derken fabrika ayarlarınamı?

.
  6. Mert38
        Like  

.

User deleted

hayır tabikide :)

hani telefonu pc ye bağlarsın ya sonra sağa tıklarsın ordanda biçimlendir dersin ya öyle yap işte :D

.
  7. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

he tamam birkaç oyunu pc'ye yedekleyip hemen deneyeceğim peki böyle yaptığımda sistem dosyalarına birşey olucakmı yani stock rom felan kalıcakmı yenidenmi flashlamak zorundayım?

.
  8.     Like  

.

Android Man

Group
    Moderatör

Status
    QUOTE (aliberkblkn @ 26/1/2014, 15:28) 
    he tamam birkaç oyunu pc'ye yedekleyip hemen deneyeceğim peki böyle yaptığımda sistem dosyalarına birşey olucakmı yani stock rom felan kalıcakmı yenidenmi flashlamak zorundayım?

Hayır 16 GB hafızanın sadece kullanıcıya ayrılan kısmını göreceksiniz bilgisayara bağlayınca. Ayrıca sayaç Motorola'da yok diye biliyorum. Dolayısıyla program uyumsuz diyor.

.
  9. aliberkblkn
        Like  

.

User deleted

teşekkürler yapacağım

.
8 replies since 25/1/2014, 21:13   171 views
  Share  
.