İMEİNİZ KLONLANMIŞTIR MESAJI

ACİL CEVAP LÜTFEN

« Older   Newer »

Share  
.
  1. Mert38
        Like  

.

User deleted

Merhaba arkadaşlar . Bugün saat 09.04 te telefonuma bir mesaj geldi . İMEİNİZ KLONLANMIŞTIR yazmışlar yanınada (BENİM OLMAYAN BİR İMEİ) yazmışlar CİHAZ 30 GÜN İÇİNDE KAPATILACAKTIR DİYORLAR . Şimdi bundan benim korkmam mı lazım ? Teleserviceyi falan mı aramam lazım ücret iadesi için yoksa başka birşey mi yapmam lazım ? (MESAJLA GELEN İMEİ NUMARASI BENİM DEĞİL BENİMKİYLE UYUŞMUYOR)

Screenshot :

.
  2. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Telaş yapma mert kardeş..

IMEI numaranı www.mcks.gov.tr/tr/imeisorgu.php sorgula, senin cihazın doğru gözüküyorsa sorun yok.

Arada bir oluyor banada ama kapanan bişey yok.

.
  3. Mert38
        Like  

.

User deleted

Bende daha yeni sorguladım benim Atrixi sorun yok :) Annemin İphone 3g si vardı . Sorun ondaymış baktım imeisine bana gelen mesajdaki imeiyle eşleşiyor :D Ama bi sorun var . Neden o mesaj Anneme değilde bana geliyor ? :D

Geçen Whited00r 7 atmıştım telefona ondan mı oldu ya acaba ?

Telefonun ağ kısmı kapandı açmaya çalışıncada sınırlandırılmış ağ diyor. Geçmiş Olsun ...

Yapabileceğim bişey var mıdır ?

.
  4. benistemem
        Like  

.

User deleted

Fatura ile başvuru yapıyorsun o imei sadece bir hatta tanımlı oluyor, o telefonu başka hat takınca kullanamıyorsun. Yani yapabileceğin tek şey bu, geçmiş olsun.

.
  5. Mert38
        Like  

.

User deleted

Faturada yok ki Teyzemin kızı kullanıyodu . Babası yeni telefon aldı bunu bize vermişlerdi . o zaman telefon çöp oldu demektir :(

.
  6. »CanERYVZ«
        Like  

.

User deleted

Hattınız ne ise, herhangi bir resmi şubesine gir(telefonculara değil) telefonu ve aldığınız mesajı göster herhangi bir sorun varsa hemen düzeltilir ama telefon kaçaksa yapacak bişey yok 100 tl ile kayıt yaptıracaksın :D

.
  7. Mert38
        Like  

.

User deleted

Telefon kaçak değil ya 3 yıldır kullanıyodu teyzemin kızı biz aldık 3 - 4 ay durdu whited00r 7 falan yükledim sonra ekranı bozuldu servise 70 tl bayıldım . Ondan 5 - 6 gün sonra yani bugün bu mesaj geldi ne biçim iştir ya :(

.
6 replies since 16/2/2014, 12:53   344 views
  Share  
.