2. Slot'a rom kurma

« Older   Newer »

Share  
.
  1. ronaldinho62
        Like  

.

User deleted

Öncelikle merhabalar

Telefonumu bir kaç hafta önce rootlayıp güzel ve stabil bir rom yüklemiştim ( 4.1.2 ) ancak son çıkan android sürümünü merak ediyorum ve bunu 2. slot'a kurmak istiyorum. 2. slot'a kurarken sırasıyla ne yapmamız gerekiyor ? 1. rom yükler gibi wipe data , factory vs. silmemiz gerekiyormu ? Az önce 2. slota bir rom yükledim ancak açarken kırmızı ışık yanıyor ve telefon siyah ekran'da kalıyor. Wipe data , factory vs. silmedim onla bir alakası olabilir mi ?

Bu arada telefonum : Motorola RAZR XT910

.
  2. foz54
        Like  

.

User deleted

android 4.4 sürümleri için son çıkan safestrap 3.65 recovery kullanmalısınız. slot ayarından yeni slot1 oluşturursunuz sonra aktif edip kullanırsınız.
    ama bence boşuna slotlarla uğraşmaya hafıza doldurmaya gerek yok, full backup alıp cm11 yükleyin zaten geriye dönmezsiniz :thumbup1.gif:

.
  3. ronaldinho62
        Like  

.

User deleted

QUOTE (foz54 @ 10/3/2014, 15:51) 
    android 4.4 sürümleri için son çıkan safestrap 3.65 recovery kullanmalısınız. slot ayarından yeni slot1 oluşturursunuz sonra aktif edip kullanırsınız.
    ama bence boşuna slotlarla uğraşmaya hafıza doldurmaya gerek yok, full backup alıp cm11 yükleyin zaten geriye dönmezsiniz :thumbup1.gif:

Safestrap 3.65 kullanarak 4.4.2 sürümünü yükledim. Yardımınız için teşekkürler.. :)

.
2 replies since 10/3/2014, 15:05   97 views
  Share  
.